1b.app
Скопійоване посилання -

Не надходять повідомлення з Telegram

Интересует интеграция с Telegram?
нужно подключить полноценную работу компонента?
У нас есть необходимый компонент для работы! Посмотреть компонент
У нас перестала працювати інтеграція з Telegram
Підкажіть, у чому може бути проблема? Нещодавно ми перейшли з особистого домену на ergo.crm-onebox.com, чи може з цим пов'язана проблема?
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Так, звичайно, пов'язано. Телеграм шле пуші на стару адресу, якої не існує)
Зайдіть в налаштування інтеграції і натисніть зберегти, тоді бокс надішле нову адресу для гармат у телеграм і інтеграція запрацює.
14.05.2021, 18:00
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Сонячна погода
я скоро прийду писав/ла:
Так, звичайно, пов'язано. Телеграм шле пуші на стару адресу, якої не існує)
Зайдіть в налаштування інтеграції і натисніть зберегти, тоді бокс надішле нову адресу для гармат у телеграм і інтеграція запрацює.

не допомагає, чи потрібно почекати, як завжди?
14.05.2021, 18:03
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

спробуйте зараз, запит не враховував сертифікат ssl
14.05.2021, 18:14
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Чи можна зробити якісь перевірки, щоб нам повідомлялося, що інтеграція не працює (зараз це працює тільки у випадку з поштою)? Хоча вайбер інтеграція працює нормально.
14.05.2021, 18:14
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

теоретично так, на практиці - ми не розуміємо телеграм не шле нам повідомлення тому що ви хост поміняли або просто тому що у вас бот непопулярний
14.05.2021, 18:15
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Сонячна погода
я скоро прийду писав/ла:
спробуйте зараз, запит не враховував сертифікат ssl

нічого не змінилося
14.05.2021, 18:15
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

У дії "На кого призначити завдання:" необхідно вибрати користувача на якого виконувати завдання. Інакше завдання не створюється.
14.05.2021, 18:38
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


мама АМА кримінал
П'ять кубів гвинта, щоби не спати. В руках по два АК, тра-та-та-та-та писав/ла:
У дії "На кого призначити завдання:" необхідно вибрати користувача на якого виконувати завдання. Інакше завдання не створюється.

причому тут це. з інших подій все чудово створюється без відповідального.
проблема в тому, що повідомлення (події) не надходять до системи -
замість того, щоб нормально працювати, мені доводиться вирішувати ці безглузді "баги" системи... можна якось вирішити цей баг?
14.05.2021, 18:59
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Якщо у дії створення завдання з події телеграма не вибрано відповідальну - вона не запускається.
14.05.2021, 19:10
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


мама АМА кримінал
П'ять кубів гвинта, щоби не спати. В руках по два АК, тра-та-та-та-та писав/ла:
Якщо у дії створення завдання з події телеграма не вибрано відповідальну - вона не запускається.

та до чого тут події, якщо навіть події в систему не приходять? просто повідомлення не надходять з телеграм бота!
14.05.2021, 19:18
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

при тому, що зазначена дія створення завдання з телеграм повідомлень у тому числі створює і подію. Я розумію, що вам подобається сперечатися та обурюватися, але спробуйте з першого разу зробити про що я написав і не витрачати свій і мій час даремно. Дякую.
14.05.2021, 20:18
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

точніше по телеграмі вхідні події взагалі не створюються, суто завдання та чати генеруються.
14.05.2021, 20:26
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар