1b.app
Скопійоване посилання -

Не вивантажуються товари та категорії з onebox у Wordpress

Є crm з товарами, vzutik (деталі скрою). Там я налаштував інтеграцію з wp навіть запровадив REST API ключі. Пише, що підключено і в автоматизації виставив раз на годину вивантаження товарів і категорій, активував галочку, але нічого не відбувається. Допоможіть будь ласка розібратися в чому проблема.
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Трохи вдалося зрушити корабель в інший бік, але відключається від wp база даних. "Помилка встановлення з'єднання з базою даних". Хоч і сама бд працює стабільно і сервер mysql працює без помилок
23.03.2021, 20:53
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Добрий день.
Не вникаючи в деталі, можу порадити переглянути налаштування доступу до БД:
- Наскільки добре Ви знайомі з MariaDB, в частині налаштування? (Припускаю, що WP використовує саме цю СУБД);
- під яким користувачем підключаєтеся до віддаленої БД (як я розумію БД wp знаходження на віддаленому сервері);
- чи є у цього користувача всі необхідні права;
24.03.2021, 12:29
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тасун Сергій Володимирович написав:
Добрий день.
Не вникаючи в деталі, можу порадити переглянути налаштування доступу до БД:
- Наскільки добре Ви знайомі з MariaDB, в частині налаштування? (Припускаю, що WP використовує саме цю СУБД);
- під яким користувачем підключаєтеся до віддаленої БД (як я розумію БД wp знаходження на віддаленому сервері);
- чи є у цього користувача всі необхідні права;

Добрий
1. з MariaDB не знайомий
2. Пробував різні методи та різні хостинги, в тому числі і vps. На даний момент використовую віддалений сервер на хостингу.
3. Усі права є для субд.
Хочу відзначити, що дизконект бази відбувається після того, як вводжу доступи в один box. При цьому товари навіть не намагаються завантажитися на сайт, при врахуванні того, що бд працює і відповідає на SQL запити
24.03.2021, 12:34
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар