1b.app
Скопійоване посилання -
Коли з'явиться відео чи інструкція з інтеграції з Checkbox?
Ця тема дуже допомогла
https://crm-onebox.com/ru/support/integration-with-onebox/1338-kak-rabotaet-inte...
але ще залишилося багато питань.
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Добридень!
Уроку на даний момент немає – він стоїть у черзі на запис. Більшість питань, що стосуються конкретно ведення роботи, закладу товарів, відкриття каси тощо. на стороні бухгалтерії.
За інтеграцією - ви створюєте кабінет на стороні Checkbox, підв'язуєте ваш підпис, йдете по туторіалу в кабінеті Checkbox - коли всі налаштування закінчені, Ви ставите агент підпису (у ньому ж підв'язуєте Ваш підпис) - далі налаштовуєте бізнес процес (в основному це відкриття зміни, продаж та закриття зміни - тобто кожен окремий продаж це - відкриття зміни/продаж/закриття зміни в рамках одного процесу).
16.11.2020, 10:56
«Один юрист із портфелем у руках награбує більше, ніж банда автоматників» Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Гуляєв Олександр
Друкарня "Друкарик"
Форму для друку чека хто створює:
- Checkbox,
- я,
- є стандартною у Ванбоксі
?
16.11.2020, 13:02
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Гуляєв Олександр
Друкарня "Друкарик"

Чижик Олександр Сергійович
тобто. кожний окремий продаж це - відкриття зміни/продаж/закриття зміни в рамках одного процесу).

Є інший варіант: вранці відкриваємо, потім кілька разів продаємо, ввечері закриваємо.
Який із них кращий?
16.11.2020, 13:23
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Гуляєв Олександр
Друкарня "Друкарик" написав:
Форму для друку чека хто створює:
- Checkbox,
- я,
- є стандартною у Ванбоксі
?

ви проводите продаж – дані йдуть у чек – форма чека і тд. на їхньому боці

Гуляєв Олександр
Друкарня "Друкарик" написав:
Є інший варіант: вранці відкриваємо, потім кілька разів продаємо, ввечері закриваємо.
Який із них кращий?

Тут уже дивлячись, як Вам потрібно і як налаштуєте бізнес-процес. на даний момент в основному працюють в рамках кожної окремої операції, як я описав Вище. (ви бачитимете кожний окремо взятий продаж, а не пачку продажів в рамках одного процесу)
16.11.2020, 13:43
«Один юрист із портфелем у руках награбує більше, ніж банда автоматників» Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Гуляєв Олександр
Друкарня "Друкарик"
Я настроїв БП
Запустивши БП.
З'явився ідентифікатор чека, але форми для друку немає.
Як її підключити?
16.11.2020, 14:07
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Вам потрібно додати дію друк чека html, воно робить запит в апі метод отримання HTML, а далі за налаштуваннями - файл додає в коментарі, або документ
16.11.2020, 14:40
«Один юрист із портфелем у руках награбує більше, ніж банда автоматників» Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Гуляєв Олександр
Друкарня "Друкарик" написав:
Я настроїв БП
Запустивши БП.
З'явився ідентифікатор чека, але форми для друку немає.
Як її підключити?

створіть шаблон чека у шаблонах документів
вивідіть дію "виписати документ" у процедуру
зможете друкувати чек у будь-який момент
або додайте етап: Друкувати чек
вивідіть на ньому ту ж дій по виписці документа
переходьте та друкуйте
16.12.2020, 16:32
Вячеслав Легеза Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар