1b.app
Скопійоване посилання -

Не збігаються сума оплати та сума товару в чеку

У заказі вказана ціна товару 75,60, в Чекбокс передається 75,9. В результаті в чеку суми не збігаються.

Замовлення https://drukaryk.com/admin/customorder/order/23961/edit/
Допоможіть розібратися, будь ласка
Скидками ми не користуємось
Після оплати змінюємо (якщо треба) ціни товару так, що загальна сума замовлення відповідала сумі оплати
Ціни товару в замовлення ставимо тільки з двома знаками після комі
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Дуже дивно, такого не повинно бути.
Це повторюється на багатьох процесах? Якщо так - можна винести дію за якимось із них на процедуру - я отримаю тіло запиту на створення чека (без його створення) і можете звернутися з ним до техпідтримки Checkbox (якщо воно коректне) із питанням чому так відбувається
15.09.2021, 17:28
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Ярина
Іменна ліцензія
у чекбокс передається 75,59, а не 75,9. у вас, мабуть ціни в таблиці товарів округлюються
15.09.2021, 18:03
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Гуляєв Олександр
Друкарня "Друкарик"
Було одного разу, що ми поставили ціну з неціліми копійками і в чеку виникло дві суми. Тепер ми обов'язково, перед тим як робити чек, ставимо ціни із округленням до 10 копійок.
*** У цьому чеку ми одразу поставили ціну 75,60 (це видно в історії), але в Чекбокс передалося 75,59 ***
Ця проблема не повторювалася, але в нас мало чеків (до 20 на місяць).
17.09.2021, 09:48
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Гуляєв Олександр
Друкарня "Друкарик"
Я звернувся до Чекбокса. Вони сказали, що проблема на боці Ванбоксу
17.09.2021, 15:04
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Я звернувся до Чекбокса. Вони сказали, що проблема на боці Ванбоксу

я спочатку питав:

Тиндик Максим Вадимович писав/ла:
Це повторюється на багатьох процесах? Якщо так - можна винести дію за якимось із них на процедуру - я отримаю тіло запиту на створення чека (без його створення) і можете звернутися з ним у техпідтримку Checkbox (якщо воно коректне) із питанням чому так відбувається

якщо це повторюється за аналогічних умов - надайте процес, я перевірю і у разі коректного запиту - надам його тіло для техпідтримки
17.09.2021, 15:16
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Гуляєв Олександр
Друкарня "Друкарик"
Ладно, почекаємо, може повторитися.
17.09.2021, 15:48
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар