1b.app
Скопійоване посилання -

Переміщення, резервування

Підкажіть будь ласка, створив етапи бізнес-процесу:
- ЕТАП клієнт підтвердив - процес "зарезервувати цей товар на складі "Основний"
- ЕТАП передано до служби доставки
- ПРОДАЖ
Не зовсім зрозуміти можу, куди і які процеси поставити хочу щоб було ось так:
1) при передачі до служби доставки, товар який зарезервований повинен переміститися на склад "НОВА ПОШТА"
2) Після продажу, товар зі складу "Нова пошта" має бути проданий
3) у разі відмови клієнта після переміщення на склад "нова пошта" - товар повинен повернутися на склад "ОСНОВНОЇ", хоча тут за ідеєю правильно щоб товар спочатку відправник отримав, а потім уже переміщатися на "основний", що теж не знаю як зробити
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Добрий день. Навіщо замість резерву переміщати товар на інший склад? Які переваги це дає порівняно із резервом?
03.08.2022, 13:30
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


так хун пао
OneBox production написав:
Добрий день. Навіщо замість резерву переміщати товар на інший склад? Які переваги це дає порівняно із резервом?

Може просто не знаю ще весь функціонал, але це моє бачення, може якось зробити інакше?
Є склад на ньому видно кількість товарів. Як зрозуміти скільки товару зарезервовано, перебуває на новій пошті
Ось наприклад, у СРМ Salesdrive відображається в дорозі 21 товар на таку суму, на складі 22 товару на таку суму і таким чином я розумію що у мене на складі лежить 100 товарів на суму 50000 грн, а у перевізника Нової пошти - 45 товарів у розмірі 20000 грн
Щоб товар не загубився на пошті десь) або завис поверненням на відділенні
03.08.2022, 13:38
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

ось вам цифри, скільки товарів у резерві та на яку суму. Коли надсилаєте товар новою поштою, переходьте на статус Продано, все. Якщо на новій пошті відмовилися від посилки, перекладайте замовлення з товарами в статус "Забрати товар який повернули" і все, поки не заберете товар, не чіпаєте це замовлення. Спробуйте звернутися до наших інтеграторів https://1b.app/ua/partner/search/?tags[]=3 вони клацають такі завдання як насіння. Вони вам все налаштують і покажуть, як працювати в боксі з новою поштою, що робити з посилками і так далі
03.08.2022, 14:16
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


так хун пао
OneBox production написав:
https://1b.app/ru/partner/search/?tags[]=3

та вже налаштував і побачив як це працює))
думав про інтеграторів, але боюсь вони відщеплять мій бюджет як насіння ????
03.08.2022, 14:24
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

я зараз зробив так:
коли товар передається до перевізника - переміщається зі складу на Нова пошта
коли товар продався - "Продати вміст процесу зі складу"
залишилося тепер розібратися із цим:
"Етап ТТН зворотної доставки:" та "ТТН зворотної доставки:" - як це працює?
у мене в новій пошті стоїть за замовчуванням зворотна доставка, якщо людина відмовилася, то вона повертає товар до мене назад
виходить нова пошта створює ТТН, і воно автоматично запише "ТТН зворотною доставкою" чи це процес зробити треба?
03.08.2022, 14:32
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Абашин Олександр Андрійович писав/ла:
"Етап ТТН зворотної доставки:" та "ТТН зворотної доставки:" - як це працює?

Ви встановлюєте дію на етап, вибираєте там статус. Якщо статус ТТН замовлення збігається з тим, що ви вибрали в дії - замовлення спробує перейти в статус, де стоїть дія. Порівняння статусів відбувається раз на годину, і тільки якщо замовлення ще не закрите. Так само не рекомендую на такі етапи вішати інші дії (вони часто кидають помилки, потипу не може товар на склад повернути тощо) і замовлення не може стрибнути у статус.
03.08.2022, 14:56
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


так хун пао
OneBox production написав:

Абашин Олександр Андрійович писав/ла:
"Етап ТТН зворотної доставки:" та "ТТН зворотної доставки:" - як це працює?

Ви встановлюєте дію на етап, вибираєте там статус. Якщо статус ТТН замовлення збігається з тим, що ви вибрали в дії - замовлення спробує перейти в статус, де стоїть дія. Порівняння статусів відбувається раз на годину, і тільки якщо замовлення ще не закрите. Так само не рекомендую на такі етапи вішати інші дії (вони часто кидають помилки, потипу не може товар на склад повернути тощо) і замовлення не може стрибнути у статус.

а як правильно робити? не робити ж окремий етап "зміна статусу"
і не зовсім зрозумів, при зворотній доставці створюється Нова ТТН в кабінеті автоматично, як вона підтягнеться в бокс і дізнається про статус накладної?
03.08.2022, 16:56
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

1. Просто цей етап не потрібно ставити дії типу " Списати " , " Повернути " , " Створити платіж " . Решту ставте.
2. Номер ТТН зворотної доставки автоматично підтягується на замовлення з номером стандартної ТТН. Тобто. якщо ТТН повернули, то ТТН зворотної доставки підтягнеться на замовлення із звичайною ТТН
03.08.2022, 17:06
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар