1b.app
Скопійоване посилання -

Як провести платіж з вибраним способом оплати

Есть необходимость автоматизировать работу с платежами в системе?
Мы подготовили специальный компонент для этого! Посмотреть компонент
Добридень! У Налаштуваннях у способах оплати, зазначено 10 різних способів оплати, для кожного прописані свої відсотки.
У рахунок вказую "рахунок із процесу" http://joxi.ru/gmvN8JKUv7GGdm але при спробі переходу я плачу помилку "Немає рахунку для платежу"
Як мені зробити що платіж приходив на той гаманець котрий обраний у процесі?
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

У налаштуваннях інтерфейсу процесу виведіть в універсальний блок поле "Акаунт процесу" - це і буде гаманець (список, що випадає з переліком всіх гаманців), на який буде проводитися платіж
01.10.2020, 09:15
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

А як застосовувати націнку, коли я вибирав спосіб оплати до вартості замовлення збільшувалася на зазначений "Відсоток комісії" у способах доставки.
Підкажіть, як це виправити?
01.10.2020, 09:29
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Поліїт Макс Русланович написав:
А як застосовувати націнку, раніше коли я вибирав спосіб оплати до вартості замовлення, збільшувалася на вказаний "Відсоток комісії" у способах доставки. Підкажіть як це виправити?

Питання не зовсім стосується теми завдання...
Але якщо коротко, то гаманець для оплати (він же аккаунт) не те саме, що і спосіб оплати. Тобто. гаманець може бути 1, наприклад, "Каса", а способів оплати 10.
Сума платежу залежатиме безпосередньо від суми процесу або значення вибраного в налаштуваннях дії "провести платіж", тобто. Необхідно вказати необхідно допполе з якого брати суму платежу.
при цьому, можна налаштувати автоматизацію (наприклад, повісити на процедуру), яка в залежності від виконання умови вважати за формулою "сума процесу помножити на відсоток".
Наприклад дію "Обчислити і записати якщо виконується умова", ставимо умову: якщо спосіб оплати дорівнює "Готівки" - помножити суму процесу на відсоток Х і записати в додатку У
01.10.2020, 12:08
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар