1b.app
Скопійоване посилання -

Питання щодо зміни відповідального

Не знайшов жодного варіанта галочки в дії "Змінити бізнес-процес і етап залежно від значень полів", який би порівнював ці два поля. за умовчанням ,якщо поставити відповідального, то формує процес на автора. не можна перевірити автор id = менеджер id у дії "Змінити бізнес-процес та етап залежно від значень полів". або ,що відповідальний процес не заповнений. галочка "немає значення менеджер id" теж дає результату. якщо коротко, то якою дією можна при порівнянні автор = відповідальний заборонити перехід на етап. єдиний варіант це робити поле з підв'язкою до співробітника і порівнювати відповідального та співробітника з цього поля?
Оригінальне питання доступне на версії: ru Как со мной связаться - никак :)
Задавайте вопросы на форуме публично - и я отвечу.
Подробнее - https://1b.app/ru/user/11/

Відповіді:

"Єдиний варіант це робити поле з підв'язкою до співробітника і порівнювати відповідального та співробітника з цього поля?"
Добридень! Так, схоже на правду. Вам знадобляться дії:
- Копіювати поля процесу - який ви скопіюєте автора в дод.
- Заборонити перехід залежно від полів - в якому ви перевірятимете чи дорівнює Відповідальний - автору (який зберігається в дод.поле)
01.04.2021, 12:03
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

У значення поля напиши {|$authorid|} а в Ім'я поля "Відповідальний (ID)"
01.04.2021, 18:04
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Евгений
Клиент

Дмитро
the oldest of the Ents написав:
У значення поля напиши {|$authorid|} а в Ім'я поля "Відповідальний (ID)"

не знаходив ніде цю змінну. може, у Вас є десь повний перелік змінних?
02.04.2021, 11:47
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

у цій дії доступні всі змінні, доступні для листів
02.04.2021, 13:21
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Евгений
Клиент

Дмитро
the oldest of the Ents написав:
у цій дії доступні всі змінні, доступні для листів

Це я зрозумів. просто у списку змінних для листів не вказано authorid. ось і запитав. Але мені вже відповіли в іншому місці, що доповнять документацію всіма доступними змінними протягом найближчого майбутнього огляду =)
02.04.2021, 13:26
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

У цій дії і змінні для листів та змінні для шаблонів документів. Можливо це змінна із шаблонів документів.
02.04.2021, 13:28
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар