1b.app
Скопійоване посилання -

видалити недоступні продукти

Відповіді:

Добрий день. Що у вашому розумінні "недоступні продукти" у конкретному процесі?
20.01.2021, 15:29
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

які не можна продати або зарезервувати
тобто вони або не в наявності, або зарезервовані в інших процесах
20.01.2021, 15:33
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Такої дії на жаль немає, оцінити вартість його доопрацювання?
20.01.2021, 15:39
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Пропоную зробити так:
1. Ставити дію резервування на етап
2. Доопрацювати дію, що видалить з процесу всі продукти, які не мають резерву на складі. Ця дія займе 2год.
20.01.2021, 15:47
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Бодяко Дмитро
dev написав:
Доопрацювати дію, що видалить із процесу всі продукти, які не мають резерву на складі. Ця дія займе 2год

що це за дія?
з ймовірністю 100% продукти, які потрібно видалити з поточного процесу, зарезервовані в інших
20.01.2021, 16:34
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

https://prnt.sc/xapzqo я про цю дію. Тобто. воно зможе зарезервувати все що доступно на складі і ще не зерезервоване в інших процесах, а отже. дію, яке доопрацюємо, видалить продукти з процесу, в яких не варто резерв.
20.01.2021, 16:59
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

резервувати не хотілося б тому, що можливий варіант, що цей продукт фігуруватиме в декількох процесах
20.01.2021, 17:45
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

ну ви можете після дії видалення ставити дію скасування резервів, щоб зняти всі резерви.
20.01.2021, 17:48
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

зарезервувати ж можна тільки в одному процесі, значить у всіх інших цей продукт буде видалений дією з видалення ще до відміни резерву
20.01.2021, 17:55
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Але ж ви фізично зможете продукт продати тільки в одному з них, логічно з інших його видалити в такій ситуації. Ви ж не можете маючи 1 "шафу" додати його в 3 замовлення і продати там, ви фізично продасте його тільки в 1 замовленні а з решти його потрібно видалити
21.01.2021, 10:34
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

ми займаємося не продажем, а орендою. сенс у тому, щоб при об'єкті оренди (офісі), що звільнився, відразу всі раніше зацікавлені отримали повідомлення, що б він якнайменше простоював. але зацікавленим учора, може бути неактуально сьогодні, тому жодної пріоритетності процесів (клієнтів) немає
21.01.2021, 11:22
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Це зрозумів, дякую. А навіщо взагалі продукт із процесу видаляти, яку проблему це вирішує?
21.01.2021, 11:28
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

дзвонить клієнт, запитує офіс певної площі, на даний момент таких вільних немає, але в принципі їх припустимо 10. ми їх все додаємо в процес, як тільки хоча б один звільнився-перемикаємо етап і відправляємо смс повідомлення. інші продукти потрібно видаляти 1) щоб коректно відправити повідомлення, що є такий продукт з такими то характеристиками 2) це просто зручно, якщо клієнт відгукнеться і ми продовжимо з ним працювати в цьому процесі
21.01.2021, 11:40
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Як ви визначаєте "таких вільних немає" і момент, коли вільний з'являється?
21.01.2021, 11:43
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Бодяко Дмитро
dev написав:
"таких вільних немає

зарезервовані в інших процесах

Бодяко Дмитро
dev написав:
момент коли вільний з'являється

резерв в іншому процесі знято
21.01.2021, 11:48
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Чубенка Михайло
Клієнт писав/ла:

Бодяко Дмитро
dev написав:
Доопрацювати дію, що видалить із процесу всі продукти, які не мають резерву на складі. Ця дія займе 2год

що це за дія?
з ймовірністю 100% продукти, які потрібно видалити з поточного процесу, зарезервовані в інших

тут я мав на увазі, що видалити продукти процесу, які не зарезервовані в даному процесі. Тобто. наскільки я розумію запропонована схема вище:
1. Поставити дію резервування товарів
2. Доопрацювати дію, яка видалить з процесу всі продукти, які не в резерві якщо є резерв хоч в одного продукту процесу
3. Зняти резерви у цьому процесі
вам має підійти. Дія пункту 2 займе 2год доопрацювання.
21.01.2021, 12:03
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Бодяко Дмитро
dev написав:
Доопрацювати дію, яка видалить з процесу всі продукти, які не в резерві якщо є резерв хоч в одного продукту процесу

а якщо немає резерву, не видалятиме?
21.01.2021, 12:30
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

так, якщо немає жодного продукту в резерві, то видаляти інші не буде.
21.01.2021, 12:41
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

давайте змоделюємо. Існує 10 процесів з деяким масивом поки недоступних товарів. У якийсь момент один з продуктів стає доступним і дія перемикає всі 10 процесів на етап слід. в одному з них вільний продукт резервується, решта видаляється, ми відправляємо повідомлення потенційному клієнту, потім резерв скасовується. а що відбувається в інших 9ти процесах?
21.01.2021, 12:53
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Чубенка Михайло
Клієнт писав/ла:
товар резервується, інші видаляються, ми відправляємо повідомлення потенційному клієнту, потім резерв скасовується. а що відбувається в інших 9ти процесах?

товар резервується, інші видаляються, потім забирається резерв товару. І те саме буде з наступними 9 процесами.
21.01.2021, 13:12
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

тобто. ви ставите резерв не назавжди там, а тільки на секунду, потім прибираєте його наступною дією
21.01.2021, 13:13
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Михайле, я правильно розумію що ви хочете щоб я взявся за роботу інтегратора та вигадав як вам налаштувати БП під конкретні вимоги? Я можу це зробити, але це буде на платній основі. Я також можу підказати чи оцінити конкретні дії чи зміна логіки у ній, для решти є інтегратори.
21.01.2021, 14:00
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Чубенка Михайло
Клієнт писав/ла:
а як бути з смс-кою?

у потрібній дії відправки смс ми можемо так само перевірити чи є в процесі зарезервовані продукти і не запускати дію, якщо ні. Ви зможете його поставити між діями 2 і 3, які я описував вище. Доробка подібної галочки у потрібній дії займе 2ч. Разом 4ч. Виставляти рахунок?
21.01.2021, 14:18
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

я подумаю. у мене поки що не складається повна картина
21.01.2021, 17:43
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Бодяко Дмитро
dev написав:
Доопрацювати дію, яка видалить з процесу всі продукти, які не в резерві якщо є резерв хоч в одного продукту процесу

а що це за дію?
28.01.2021, 15:40
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Воно поки існує тільки у мене в голові, я ж написав, що його потрібно доопрацювати)
28.01.2021, 16:04
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Бодяко Дмитро
dev написав:
Воно поки існує тільки у мене в голові, я ж написав, що його потрібно доопрацювати)

швидше розробити)
28.01.2021, 16:22
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

а може, цю дію можна доопрацювати до потрібного нам функціоналу?
28.01.2021, 16:24
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

а може, цю дію можна доопрацювати до потрібного нам функціоналу?
28.01.2021, 16:24
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

оцінка від цього не зміниться, я не став би пхати сюди логіку з резервами
28.01.2021, 16:53
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

давайте робити дію
sms поки не треба доопрацьовувати
08.02.2021, 11:57
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Бодяко Дмитро
dev написав:
2. Доопрацювати дію, яка видалить з процесу всі продукти, які не в резерві якщо є резерв хоч в одного продукту процесу

робимо ось це, так? Рахунок на 2год буде виставлений протягом дня.
08.02.2021, 14:38
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Добрий день. Дія+галочка в ньому https://prnt.sc/yyve6q
10.02.2021, 14:42
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


у вас відмінно почуття гумору.
10.02.2021, 16:52
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

ну, я не розумів як система буде резервувати той самий товар одночасно в різних процесах (нехай і на мить) при переході на етап (а всі інші потрібні дії етапу працюють тільки при переході)... я так зрозумів , Що вона процеси по тимчасовому крону все ж таки по черзі відпрацьовує за якоюсь ознакою (хоч і здається що одночасно)
10.02.2021, 17:18
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

дані обробляються в даному випадку дуже швидко, тому вам здається що одночасно. Насправді фізично існує тільки один однопотоковий обробник, який раз на хвилину обробляє все по черзі.
10.02.2021, 17:47
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар