1b.app
Скопійоване посилання -

як використовувати змінну

У якому форматі необхідно скопіювати значення з бази знань щоб потім його можна було використовувати в дії http://joxi.ru/4AkK0gZTkqZLyA, якщо просто скопіювати і вставити в дію не спрацьовує.
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Ви намагаєтеся записати поле продукту процесу просто у полі процесу)
Так не спрацює, потрібно використовувати дію
"Копіювати значення додаткового поля продукту процесу до додаткового поля процесу"
16.11.2020, 09:51
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Доброго дня
Якщо ви хочете записати значення у додаткове поле продукту процесу, то використовуйте дію "Записати значення в
додаткове поле продукту процесу на підставі формули" наприклад. Або ж, якщо вам необхідно записати значення в додаткове поле процесу, то використовуйте дію "Обчислити та записати значення в додаткове поле" там вказані змінні які можна використовувати. необхідно в додаткове поле процесу, то значення додаткового поля продукту процесу сумуватиметься і підставлятиметься у формулу, або обчислить і запише по кожному продукту окремо (залежно від налаштувань дії)
Ця змінна з вашого скріна цілком робоча, але необхідно її використовувати при переборі масиву, а не як самостійну змінну
16.11.2020, 09:54
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Марія
Співробітник писав/ла:
Доброго дня
Якщо ви хочете записати значення у додаткове поле продукту процесу, то використовуйте дію "Записати значення в
додаткове поле продукту процесу на підставі формули" наприклад. Або ж, якщо вам необхідно записати значення в додаткове поле процесу, то використовуйте дію "Обчислити та записати значення в додаткове поле" там вказані змінні які можна використовувати. необхідно в додаткове поле процесу, то значення додаткового поля продукту процесу сумуватиметься і підставлятиметься у формулу, або обчислить і запише по кожному продукту окремо (залежно від налаштувань дії)
Ця змінна з вашого скріна цілком робоча, але необхідно її використовувати при переборі масиву, а не як самостійну змінну

У задачі http://ukrpromspec.onebox-system.com/admin/customorder/prodazhi/117746/edit/ на етапі має спрацювати дію підвішену на етапі . Це дозволяє мені взяти змінну з бази знань і скопіювати. Я беру з бази знань змінну https://crm-onebox.com/ajax/download/832/ вставляю її в дію , але в задачі ця змінна не прописується. Мені потрібна саме ця дія, інше не пропонувати (тому що мені потрібне рядкове значення в якому буде прописано кілька змінних). Чому ця дія не спрацьовує адже воно дозволяє купувати змінні з бази знань?
16.11.2020, 10:06
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Якщо вам важливо використовувати саме цю дію з такою змінною, спробуйте прописати так:
{|foreach from="$basketsArray" item="e"|}{|$e.customOrderproduct_nazvanieukrpp132|},{|/foreach|}
16.11.2020, 15:54
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар