1b.app
Скопійоване посилання -

Неправильно відпрацьовує бізнес-процес

Замовлення 26777. Розетка. В системі 3 магазини. Згідно ттн Дата отримання: 04.11.2020 14:07:51 - клієнт отримав замовлення і ми вже давно отримали післяплату. При цьому OneBox якогось риса тримає замовлення на етапі "Посилання у відділенні останній днів" і відправляє лієнту смс-нагадування про те, що замовлення потрібно забрати! До чого від імені не того магазину, що потрібно! Прошу терміново перевірити та виправити! Просто картина олією!
Onebox лог:
04.11.2020, середа, 15:04
Статус посилки Нова Пошта №..... змінився на Відправлення отримано. Протягом дня відправник отримає SMS-повідомлення про надходження грошового переказу та зможе отримати його у касі відділення «Нова пошта».
05.11.2020, четвер, 20:05
Статус посилки Нова Пошта №20450298538571 змінився на Відправлення отримано. Грошовий переказ видано одержувачу.
Горобець Максим Ігорович 06.11.2020, п'ятниця, 17:05
Етап оновлено на: Посилання у відділенні 3 дні ----- починаючи з цього моменту починається дичина, нібито
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

1. Процес може переходити у статус залежно від етапу НП оскільки:
а) під час підтягування статусу з НП ви ще не поставили дію переходу
б) під час переходу виникла помилка, яку кинули дії, які стоять на етапі.
2. https://crm.smartid.com.ua/admin/shop/workflowstatus/98/action/new/ тут стоїть дія "Додати коментар до процесу". У його налаштуваннях вказано надсилати коментар від імені автора. Автор процесу в момент залишення коментаря – restapi.
09.11.2020, 17:37
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Дмитре, я не розуміюся на системі OneBox, тому і був найнятий Ваш налаштувач. Це не єдине замовлення з розетки, у нас БП налаштований залежно від статусів НП. Інші замовлення відпрацьовують нормально, мені незрозуміло чому саме в цьому:
1. Замовлення не було виконано, як має бути згідно з бп
2. Чому був перехід від мого імені на безглуздий статус, якщо я ніяких переходів не робив і тим більше смс вручну не надсилав клієнту
3. Я не знаю хто чи що таке рестапі.
09.11.2020, 18:16
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

1. Дані питання ви можете поставити "Нашому налагоджувачу". Я дав вам вичерпний коментар з цього питання
2. Можливо якесь із налаштованих дій зробило перехід або ви про це забули
3. Це користувач, автор завдання.
10.11.2020, 17:45
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

1. Відповідь не вичерпна, тому що має працювати. Ваша рекомендація поставити запитання налаштувачу для чого? Цей розділ створено для отримання безкоштовної допомоги. Це не допомога відправити до налаштувача, особливо, враховуючи, що Ви знаєте, що за відсутності оплаченого годинника, налаштувач не вирішує питання. У чому Ваша допомога? Скажіть конкретно - до якого пункту меню перейти, де подивитися, що виправити. У нас різні поняття слова "вичерпний".
2. "Можливо", "якась дія" - це теж не допомога. Я так само можу давати рекомендації користувачам ВВ – можливо, якась дія щось зробила. Універсальна відповідь ні про що
3. Немає у нас такого користувача
12.11.2020, 09:08
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

1. я можу відповідати на конкретні чітко поставлені питання. Ви не переключили процес у потрібний етап, він туди не перейшов – дії не відпрацювали. Все як і має бути
2. Ок. Процес був у статусі https://crm.smartid.com.ua/admin/shop/workflowstatus/97/action/new/. Там стоїть дія "Задати термін етапу" + "Переключити етап після закінчення терміну етапу". Після перемикання на цей етап пройшло 2 дні і спрацювало дію перемикання етапу. Воно спрацьовує від імені автора чи відповідального процесу. Дія згідно з налаштуваннями перекинула вам процес сюди https://crm.smartid.com.ua/admin/shop/workflowstatus/98/action/new/ . На цьому етапі стоїть дія відправки смс, відповідно вирушило смс.
3. https://crm.smartid.com.ua/admin/shop/users/1/
13.11.2020, 13:02
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар