1b.app
Скопійоване посилання -

Чи можливе допрацювання з поєднанням 2х зображень?

Займаємось друком на одязі та сувенірній продукції.
Принт наноситься на матеріал вже після замовлення.

На складі оприбуткований матеріал без друку. (приклад: "Футболка JHK TSRK 150 (Бавовна 9-11г. Дитяча Чорний)")

Артикул принта вказується в д.п. продукта процесса "Макет №"
В д.п. продукта процесса "Візуал" підтягується зображення, згідно довідника.
За допомогою авт. дії "Автоматично заповнити значення додаткових полів продуктів процесу на основі довідника" поставленій в процедурі.

Зараз менеджер вставляє артикул в поле "Макет №" і система часто зависає на 10-20 сек., оскільки довіднику багато записів.

Чи можна зробити таке доопрацювання:
- В доп. поле продукту вставляємо зображення. (фото футболки без принта)
- Створюємо довідник з принтами в форматі png (чи будь-якому потрібному)
- Вставляємо артикул принта в д.п. продукту процесу
- ВанБокс поєднує фото футболки без принта і принт і показує візуал.
- Цей самий візуал виводиться в доп. поле процесу, щоб видно було в загальному списку замовлень.

Тоді не потрібно буде:
В довідник вставляти зображення кожної футболки в кожному кольорі з кожним принтом (і так по всіх продуктах)

Відповіді:

Добрый день. Да, можно сделать накладывание фото принта на футболку. Действие сможет взять 2 фотографии из дополнительных полей, наложить одну на другую и вставить в третье поле продукту процесса. В действии будут настройки с координатами начиная с которых нужно будет вставлять принт (чтобы вы могли правильного его спозиционировать относительно фото футболки). Действие займет 9ч. Выставить счет?
08.11.2022, 12:16

Грабовський Олександр
Залишіть повідомлення в цій темі і відкриються контакти користувача
Чи зможу я після цього зображення скопіювати з д.п. продукта процесу в д.п. процесу?
Так як я зараз роблю.
Чи можна буде кординати вказувати в карточці товару (бо на кожен товар вони будуть різні)
10.11.2022, 08:44


Грабовський Олександр писал/а:
Чи зможу я після цього зображення скопіювати з д.п. продукта процесу в д.п. процесу?
Так як я зараз роблю.

Да, в дпополе будет просто файл, вы сможете его скопировать куда нужно


Грабовський Олександр писал/а:
Чи можна буде кординати вказувати в карточці товару (бо на кожен товар вони будуть різні)

да, в таком случае в действии нужно делать 2 настройки: выбор дополнительного поля товара с координатами Х и Y. Это займет +1ч, так как немного сложней. Т.е. на всё уйдет 10ч.
10.11.2022, 10:47

Грабовський Олександр
Залишіть повідомлення в цій темі і відкриються контакти користувача
Дякую!
Зафіксував.
На даному етапі вирішили відкласти це допрацюваня.
Повернемось, коли буде більш яскрава потреба в отимізації цього процесу.
16.11.2022, 15:25

Обращайтесь если нужно будет доработать. Хорошего дня!
17.11.2022, 11:05

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар