1b.app
Скопійоване посилання -

Чи можна змінювати ім'я файлу доданого в додаткове поле з типом "Файл"? OS

Чи можна змінювати ім'я файлу доданого в додаткове поле з типом "Файл"?
Потрібно міняти ім'я файлу за шаблоном при переході на етап, чи можна це реалізувати?
Чи може вже їсти готове рішення?
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:


Чи можна змінювати ім'я файлу доданого в додаткове поле з типом "Файл"?

Через додаткове поле – ні. Хіба що через програму "Файли" безпосереднім редагуванням файлу.

Потрібно міняти ім'я файлу за шаблоном при переході на етап, чи можна це реалізувати?

Уточніть що саме хочете використовувати в шаблоні (можливо змінні процесів/листів, загалом сам приклад шаблону) для коректної оцінки доопрацювання дії.
25.10.2021, 17:31
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тиндик Максим Вадимович
OneBox production
Адміністратор писав/ла:

Уточніть що саме хочете використовувати в шаблоні (можливо змінні процесів/листів, загалом сам приклад шаблону) для коректної оцінки доопрацювання дії.

Так змінних процесів/листів буде достатньо (але можна і просто додаткові поля процесу). Приклад: {|$customorder_pole1|}. {|$customorder_pole2|}. {|$customorder_pole3|}
26.10.2021, 09:11
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Так змінних процесів/листів буде достатньо (але можна і просто додаткові поля процесу). Приклад: {|$customorder_pole1|}. {|$customorder_pole2|}. {|$customorder_pole3|}

Реалізувати дію, яка згідно з шаблоном (використовуючи змінні для процесів, а також реалізувати змінні ідентифікатора/розширення файлу) перейменує файл у системі, який доданий у зазначеному додатковому полі - займе близько 3х годин.
26.10.2021, 16:28
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тиндик Максим Вадимович
OneBox production
Адміністратор писав/ла:

І змінних процесів/листів буде достатньо (але можна і просто додаткові поля процесу). Приклад: {|$customorder_pole1|}. {|$customorder_pole2|}. {|$customorder_pole3|}

Реалізувати дію, яка згідно з шаблоном (використовуючи змінні для процесів, а також реалізувати змінні ідентифікатора/розширення файлу) перейменує файл у системі, який доданий у зазначеному додатковому полі - займе близько 3-х годин.

Дякую. Прийняв
27.10.2021, 12:14
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар