1b.app
Скопійоване посилання -

OS - Питання - Нагадування

1. Як створити нагадування за N хвилин до Запланувати?
Дано:
Заплановано - 2021-09-28 17:00
Додаткове поле1: 15, 30, 60
Завдання:
У доп_поле1 - вибрати значення, наприклад 30 хвилин. І потрібно, щоби створилося нагадування на 30 хвилин раніше, ніж Запланувати. І якщо вдруге вибрати, наприклад 60, то щоби створилося друге нагадування за 60 хвилин до Запланувати.
Як додати +-N хвилин до Запланувати/Виконати до?
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

А що змінює, якщо ви вже витрачаєте час на вказівку часу в додатковому полі - створити нагадування одразу на потрібен час? Витратіть один і той же час, теоретично :)
Якщо хочете саме задавати - можу запропонувати розробку дії, яку додайте на процедуру - воно братиме зміщення із зазначеного додаткового поля та додаватиме нагадування із зазначеним текстом за N (зазначене зміщення) до дати планування процесу. Розробка такої дії займе 2год.
28.09.2021, 15:08
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тиндик Максим Вадимович
OneBox production
Адміністратор писав/ла:
А що змінює, якщо ви вже витрачаєте час на вказівку часу в додатковому полі - створити нагадування одразу на потрібен час? Витратіть один і той же час, теоретично :)
Якщо хочете саме задавати - можу запропонувати розробку дії, яку додайте на процедуру - воно братиме зміщення із зазначеного додаткового поля та додаватиме нагадування із зазначеним текстом за N (зазначене зміщення) до дати планування процесу. Розробка такої дії займе 2год.

проблема в тому, що дуже незручно працювати з датою та часом у боксі.
я не хочу щоб я або мій співробітник рахував в умі або крутив повзунок часу та випадково помилився. набагато зручніше призначити зустріч із клієнтом, і вказати точно час, і просто вибрати, що нагадування прийде за N хвилин. і все готове.
а так виходить, щоб створити подію в гугл календарі, потрібно 2 рази вводити час і дату - для початку та закінчення, і ще вводити дату та час для нагадувань.
я намагаюся максимально прискорити та спростити роботу, тому й шукаю варіанти.
тому я питаю: Чи є в боксі дія, яка може робити просту математику з часом? грубо кажучи, час [мінус] 30 хвилин? Яка дія дозволить скласти дату/час + час?
28.09.2021, 16:29
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Я дав вам оцінку конкретного рішення.
Якщо ви хочете реалізувати це якимось іншим способом – вам доступний перегляд наявних дій у вашій системі – можете поекспериментувати.
29.09.2021, 16:48
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Сусяк Ігор
Integrator.com.ua
Іменна ліцензія

тому я питаю: Чи є в боксі дія, яка може робити просту математику з часом? грубо кажучи, час [мінус] 30 хвилин? Яка дія дозволить скласти дату/час + час?

1) розгляньте такі дії: , або до завершення
2) варіант поставити дію Нагадування на процедурі
3) нагадування через повідомлення Telegram: ,
29.09.2021, 18:05
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар