1b.app
Скопійоване посилання -

OS - як краще, пиляти все самому або взяти готові бізнес-процеси за основу

Друзі, поділіться пліз у коментарях, а як ви починаєте вивчати щось нове для себе?
Ну ось налаштування IP-телефонії, наприклад.
Про неї тому, що це гарна заміна традиційному мобільному, особливо коли розростається компанія і необхідно робити 100+ вихідних дзвінків на день, а кожна розмова займає 3-5 хвилин.
Поділіться під постом своїм досвідом вивчення чогось нового.
А я цього разу розповім, як сам вивчаю нову тему. Є в мене для цього спеціально налаштовані бізнес-процеси і тому не потрібно тримати окремі списки із замітками, як роблять інші.
Бізнес процес - це тільки інструмент, який полегшує в рази збирання та поділ інформації з окремих завдань. А завдання такі можуть містити:
- Книги, заплановані до прочитання з нової теми;
- перелік курсів, які дозволять розібратися з темою більш тонко:
- Завдання з посиланнями на сайти, де знайшлися цікаві та корисні статті;
- Завдання з цитатами, які найкрутіше зайшли, на них можна завжди послатися;
- блок завдань із власними думками, що виникли з приводу та питаннями.
І тепер не потрібно нишпорити по інтернету і читати все поспіль.
Все зібрано в одному місці і компактно, не розкидано по десятках сервісів, а зосереджено у проекті, до якого можна й інших людей підключити. Так я не тільки накопичую інформацію, а й можу скористатися нею для досягнення конкретних цілей чи таких, які поки що не очевидні.
Ставлю собі план завдань та поступово освоюю новий продукт чи тему. І використовую цей бізнес процес:
По суті, у мене збираються технічні матеріали, які закладають основи розуміння нової теми і дозволяють розширити коло діяльності завдяки своїм і чужим думкам та ідеям.
А ще я маю проект, який допомагає мені знаходити нові додатки моїх знань і створювати нові, прості та зрозумілі у використанні бізнес процеси.
Реально крута штука.
Зустрівся я з новою людиною, провів з ним інтерв'ю і вже розумію, чим можу бути корисним і як можу порекомендувати таку людину іншим.
Натхнення такий підхід точно додає, тому що не буває його без серйозної підготовки, просто наскоком вирішити якесь завдання складно, а ось коли є інструмент під рукою, будь-який матеріал набуває форм.
І про інші програми та інструменти я схожим чином інформацію збираю. Було б це круто робити в команді. Іноді навіть автоматизація окремих процесів на 90% потребує участі та уваги людської. Адже ми люди і спілкуємося насамперед із собі подібними, а не з машинами, які скриптом розмовляють і розсилки за графіком роблять.
До речі, якщо знову повернутись до ip-телефонії.
Є відмінне рішення від Stream Telecom, яке легко підключається фахівцями цієї компанії та працювати починає на вас із першого дня. І ми домовилися, що всі нові користувачі OneBox OS, які надходять від мене, отримують 14 днів безкоштовного підключення в повному обсязі функціоналу. А цього цілком достатньо, щоб розібратися з перевагами сервісу та успішно для власного бізнесу продовжити його використання.
Можна прямо звідси перейти за посиланням партнерської:
https://streamtele.com/ru/form/?utm_source=referral&utm_medium=partners&...
Яка ваша улюблена цитата?
Моя, наприклад - "Bad pages are better than no pages".
Як розуміти? так все просто достатньо: писати потрібно регулярно, і нехай це будуть прості тексти, але це набагато краще, ніж зовсім жодного тексту у вас не буде.
І взагалі фразу цю реально застосувати до будь-якої практично ситуації. Ну просто взагалі до будь-якої, у тому числі й про бізнес-процеси.
Корявенькі вони у вас і непоказні, але ви точно розумієте, що робите і в якій послідовності і коли досвід наробляєте, такі процеси стають все краще, зрозуміліше і простіше. Саме той випадок, коли зайве все відсівається і лушпиння не залишається, тільки ядерце, яке і ахне приємно, і виглядає симпатично, і хочеться з'їсти.
Так ось, супер налаштувати власні бізнес-процеси, ніж їх не налаштувати зовсім, а ще крутіше взяти за основу квінтесенцію чужого досвіду і накласти свій власний. Так ви взагалі відмінний результат отримаєте, а не порожнє розчарування від витраченого часу і зусиль.
Я вдосконалюю не лише свої бізнес-процеси, а й створюю нові, адаптовані під абсолютно різні галузі та напрямки бізнесу. Я регулярно працюю над клієнтськими проектами та адаптую бізнес процеси власної розробки під реалії конкретного бізнесу, щоб максимально зробити зручне рішення, яке закриває оперативні потреби здатне до розвитку.
Часто доводиться навчати користувачів і навіть адміністраторів системи управління бізнесом, тому що цьому ніде не вчать спеціально і часто люди зливаються, не досягнувши мети тільки через те, що вони мали допомогу ззовні або вони втратили стимул до проекту через його складність. .
Це складно, але це класно і створює настрій, особливо коли виходить зробити щось таке, що інші не вміють і поділитися таким досягненням з тими, хто готовий оцінити не лише похвалу.
І моя мета на найближче майбутнє — перетворити «регулярно» на «щодня», бо з цим поки що складно, але не неможливо. І частка не тут ох як доречна????
Підключайтесь до процесу, коментуйте.
Впевнений, мій блог вам корисним виявиться.
Замовити 15 бізнес процесів для малого та середнього бізнесу можна за цим посиланням:
https://crm-onebox.com/ru/app/system-configuration-15-processes-for-small-and-me...
Оригінальне питання доступне на версії: ru Вячеслав Легеза

Відповіді:

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар