1b.app
Скопійоване посилання -

Зміна посилання файлу xml

Скажіть, чи є можливість зміни посилання в xml, дія "Експортувати продукти на Розетка"? СКРІН. В даному випадку, треба в посиланні прибрати назву магазина (користувача), прибрати або замінити

Відповіді:

Доброго дня.
Нажаль мені не зовсім зрозуміло що саме вам потрібно замінити? У вас пряме посилання на файл згідно вашого домену.
28.12.2023, 16:56


Тындык Максим Вадимович
OneBox production писал/а:
Доброго дня.
Нажаль мені не зовсім зрозуміло що саме вам потрібно замінити? У вас пряме посилання на файл згідно вашого домену.


Посилання формується вірно, питань немає. Але нам треба створити дубль дії з іншим формування посилання, без вказаного домена (назви нашого магазину). І от питання, чи є така можливість?
28.12.2023, 17:55

Сусяк Ігор
Integrator.com.ua
Іменна ліцензія
Денис,
в списку інтеграції Розетки /app/priceplace-rozetka/ можете вибрати скільки потрібно інтеграцій.
28.12.2023, 21:58


Сусяк Ігор
Інтегратор писал/а:
Денис,
в списку інтеграції Розетки /app/priceplace-rozetka/ можете вибрати скільки потрібно інтеграцій.

Я розумію). Моє завдання - "не світити" назву компанії у другій інтеграції. А в посиланні інтеграції формується xml файл з назвою, тому створив це питання.
29.12.2023, 09:31

Сусяк Ігор
Integrator.com.ua
Іменна ліцензія
коли зайдете в settings, можна поміняти назву і лінк на файл.
29.12.2023, 10:54


Сусяк Ігор
Інтегратор писал/а:
коли зайдете в settings, можна поміняти назву і лінк на файл.


Прикріпляю скрін. Якщо ви маєте на увазі ці налаштування, то посилання змінити не можна, не змінюється
29.12.2023, 12:08

Сусяк Ігор
Integrator.com.ua
Іменна ліцензія
Денис, в мене назву самого файлу і назву експорту дозволяє змінювати на будь-яку іншу, ось поміняв на new.xml і зберіг.
* обовязково потрібно вибрати категорії для експорту
31.12.2023, 11:03


Сусяк Ігор писал/а:
Денис, в мене назву самого файлу і назву експорту дозволяє змінювати на будь-яку іншу, ось поміняв на new.xml і зберіг.
* обовязково потрібно вибрати категорії для експорту


А в мене не виходить. Прикріпляю Гіф
03.01.2024, 11:21

Сусяк Ігор
Integrator.com.ua
Іменна ліцензія
Денис, назву боксу ж не можна міняти.
Для цього можете створити новий і експортувати там.
03.01.2024, 13:34

Сусяк Ігор
Integrator.com.ua
Іменна ліцензія
також ви можете налаштувати ручний експорт даних в xml за допомогою дії "Інтеграція товарів XML (Експорт) "
Там можна вибрати варіант експорту файлу на ftp - а вже фтп можете вибрати і налаштувати який вам треба.

*ще варіант - написати програму, яка завантажуватиме ваш файл і експортуватиме на фтп яке потрібно. Я б оцінив таке в 2 год робіт.
03.01.2024, 13:38


Сусяк Ігор писал/а:
Денис, назву боксу ж не можна міняти.
Для цього можете створити новий і експортувати там.


на так, я це і мав на увазі, щоб у xml файлі не відображалася назва боксу (магазину)
03.01.2024, 15:00

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар