1b.app
Скопійоване посилання -

Не працює автоматизація Перетворити дзвінок на процес

Підкажіть, чому дзвінок не перетвворився на процес? Ось посилання на подію https://proektobk.1b.app/app/event/145115/
автоматизація налаштована

Відповіді:

Добрий день. У вас стоїть налаштування "Не створювати процес, якщо є відкритий процес у зазначеному бізнес-процесі" і не стоїть галочка "Враховувати тільки процеси клієнта" тому система знайшла незакритий процес і не запускає дію
11.10.2023, 15:06

В тому то й справа, що відкритих процесів по клієнту немає, я видаляю всі угоди з себе, видаляю свій контакт, телефоную, контакт створюється, а угода ні
11.10.2023, 17:10

якщо по клієнту тільки відкриті процеси треба, то ставте галку "Враховувати тільки процеси клієнта"
11.10.2023, 18:12

Дворак Микола Papidu Digital Agency
Іменна ліцензія
Залишіть повідомлення в цій темі і відкриються контакти користувача
Треба, щоб коли дзвонить клієнт, по якому немає відкритих процесів, при дзвінку створювався процес. Я видаляю всі процеси, свій контакт видаляю, але при дзвінку якщо підняли слухавку, контакт створюється, а угода, ні. Ще кілька тижнів тому, все було окей, потім вони просто перестали заходити, хоча в налаштування наче б то ніхто не ліз, я пішов в налаштування, бачу, з'явились нові функції, і наче б все мало працювати, але не працює. Якщо дзвінок пропущений, то проблем немає, створюється пропущений по автоматизації "пропущеного дзвінка" а от дзвінок в процес, ні. =(
12.10.2023, 11:23

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар