1b.app
Скопійоване посилання -

Розподіл виписок

Добрий день, підкажіть як правильно налаштувати автоматичний розподіл банківських виписок, в налаштуваннях автоматизації, виписка по Приват банку, в мене стоїть налаштування що "якщо клієнт не знайдений то розподіляти на клієнта" в мене вибраний клієнт фіктивний, на скріні видно
регулярний вираз по пошуку бізнес процесу, бізнес процеси завжди в нас прописуються номер рахунку, в коментарах завжди є № рахунку, коли приходить оплата від клієнта
Підкажіть як правильно це налаштувати

Відповіді:

Доброго дня.
Вкажіть будь-ласка що саме у вас не виходить налаштувати?

У вас комментар до платежу імпортується в OneBox в якомусь шаблонному вигляді (чи в різному) і вам потрібно під нього налаштувати регулярний вираз?
25.08.2023, 16:52


Тындык Максим Вадимович
OneBox production писал/а:
Доброго дня.
Вкажіть будь-ласка що саме у вас не виходить налаштувати?

У вас комментар до платежу імпортується в OneBox в якомусь шаблонному вигляді (чи в різному) і вам потрібно під нього налаштувати регулярний вираз?

В мене імпортуються платежі, в налаштуваннях стоїть "Якщо не знайдено клієнта створювати платіж на.." в мене там налаштований на фіктивного клієнта, хочу налаштувати щоб автоматично розподілялись виписки по бізнес процесах. В коментарях до кожної виписки завжди є номер який співпадає з номером Рахунку у назві процесу.
28.08.2023, 15:04

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар