1b.app
Скопійоване посилання -

Як під час передачі АПИ запиту на апдейт процесу запустити процедуру за збереження процесу?

Добридень!
Є така проблема. По АПИ відправляємо запит на апдейт процесу, передаємо значення додаткового поля продукту процесу в таблицю продуктів, причому в Боксі налаштовані події, які копіюють значення цього поля в додатковому полі процесу - налаштовано в процедурі при будь-якій зміні процесу.
А виконання апі запиту не є зміною процесу, тому процедура не відпрацьовує, а мені потрібно щоб при відпрацюванні АПИ запиту процедура відпрацьовувала відразу. Виконувати при апдейті процесу зміну етапу можливості немає, додавати милиці рішення - типу паралельно з апдейтом передавати подію і запускати вищевказану процедуру при додаванні події не хотілося б, може, є якесь стандартне рішення?
процес для тесту, процедура https://crm.hlr.ua/admin/customorder/test/60650/edit/ 2
Дякую
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Добрий день. Справа в тому, що процедура запускається до оновлення додатків замовлення. Тобто. апі написано таким чином, що спочатку заповнюються поля процесу і процес оновлюється+викликаються процедури, а потім йде оновлення допполей. Можемо переписати, щоб було навпаки, займе 1ч.
14.05.2021, 14:29
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Сонячна погода
я скоро прийду писав/ла:
Добрий день. Справа в тому, що процедура запускається до оновлення додатків замовлення. Тобто. апі написано таким чином, що спочатку заповнюються поля процесу і процес оновлюється+викликаються процедури, а потім йде оновлення допполей. Можемо переписати, щоб було навпаки, займе 1ч.

Ах ось воно в чомусь справа. Спробувала, запускаю апдейт і за ним одразу ще один апдейт, щоби запустити процедуру і все спрацювало. Готові на доопрацювання 1 годину, прохання запустити в рахунок оплаченого годинника за проектом https://crm.hlr.ua/
І якщо у Вас є така інформація, прохання повідомити, скільки там годин залишилося. заздалегідь дякую
14.05.2021, 14:45
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

в роботу взяли, по решті годин повідомити на жаль не можу - не мій профіль.
14.05.2021, 15:25
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Сонячна погода
я скоро прийду писав/ла:
у роботу взяли, по решті годин повідомити на жаль не можу - не мій профіль.

прийнято, чекаємо реалізації, дякую
14.05.2021, 15:26
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Ірина, добрий день! Ви оплачували 20ч, за це доопрацювання буде списано 1ч.
Залишок - 19ч
14.05.2021, 16:37
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Добрий день. Вивантажив доопрацювання
14.05.2021, 17:22
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Стасюк Юлія Володимирівна писав/ла:
Ірина, добрий день! Ви оплачували 20ч, за це доопрацювання буде списано 1ч.
Залишок - 19ч

Юліє, з попередньої оплати годин немає? Чи є можливість отримати якийсь звіт з виконаних доопрацювань, ми за своїми записами втратили 2 години (Дякую)
14.05.2021, 17:48
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Сонячна погода
я скоро прийду писав/ла:
Добрий день. Вивантажив доопрацювання

ухти, дякую за швидкість, перевіряю
14.05.2021, 17:48
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Сонячна погода
я скоро прийду писав/ла:
Добрий день. Вивантажив доопрацювання

дякую, працює
14.05.2021, 17:58
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар