1b.app
Скопійоване посилання -

Апі документів /api/document/add/

Добридень!
при надсиланні запиту /api/document/add/, що передавати в файлоригінального? це поле з типом рядок
Завдання таке: з 1С вантажать у Бокс файл, у відповідь одержують посилання на файл. І це посилання передають у запиті на апдейт процесу.
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Здрастуйте, туди потрібно передавати файл оригіналу документа. У вашому випадку цього можна не робити, просто не передавайте цей параметр, він не є обов'язковим.
22.10.2020, 15:30
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Бодяко Дмитро Співробітник написав:
Здрастуйте, туди потрібно передавати файл оригіналу документа. У вашому випадку цього можна не робити, просто не передавайте цей параметр, він не є обов'язковим.

Не зрозуміла. А як мені передати файл у Бокс? Файл створено в 1с, його потрібно передати до Боксу
22.10.2020, 16:28
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Дмитре, може я не так описала, але не можу зрозуміти Вашої відповіді. Співробітник створює в 1С документ, наприклад, рахунок #111 від 2010-10-22
1С пінгує процеси певного БП у певному статусі, знаходить процес пов'язаний з цим рахунком, і в ньому потрібно відобразити сформований у 1С документ, інформація, яка є в цьому документі, у Боксі не ведеться.
Якщо відправляю запит формату ... створимо новий документ, за шаблоном Бокс. А з боку Бокса немає товарів і додаткової інформації, яка ведеться в документах в 1С. Тобто мені потрібен сам документ, сформований у 1С. Я можу отримати його якось у Боксі?
22.10.2020, 17:50
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Ну, тоді вам у запиті потрібно передавати об'єкт оригінального файлу. Як це зробити думаю повинен знати ваш програміст 1с
22.10.2020, 17:53
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Бодяко Дмитро Співробітник написав:
Ну, тоді вам у запиті потрібно передавати об'єкт оригінального файлу. Як це зробити думаю повинен знати ваш програміст 1с

У тому і проблема, що запитує 1с-нік)
22.10.2020, 17:59
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар