1b.app
Скопійоване посилання -

Производство_производить кількість виходячи з доп. поля

Для процесу виробництва клієнта характерний факт відхилення виробленої кількості від зазначеного в паспорті. У силу специфіки продукції - продукти харчування.
Потрібно рішення, яке б задавати кількість виробленого товару з доп. поля, (!) при цьому списувати складові згідно з паспортом.
Наприклад, у паспорті зазначено, що для одержання 1 кг. товару Х, потрібно по 1 кг товарів Y та Z.
Ми повинні списати Y та Z по 1 кг. Але оприбуткувати на склад товару Х не 1 кг, а те, що зазначене у дод. поле, наприклад, 0,95 кг.
Як рішення бачу доопрацювати налаштування - storage_order_status_action_block_production_passport
Вибір із дод. поля продукту процесу з типом число, число з точкою кіл-ва яке потрібно оприбуткувати, списуючи складові згідно з паспортом.
Чи можна так зробити? Скільки годин?
Чи є інші варіанти вирішення такого завдання?
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Дія "Виробництво", галочка "Виробляти лише вибрану кількість продуктів". У процесі як встановлювати до обраних продуктів я думаю знаєш
31.05.2021, 10:21
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Сніжок
Смерть насувається на Бруклін, має великі зуби і пухнастий хвостик. писав/ла:
Дія "Виробництво", галочка "Виробляти лише вибрану кількість продуктів". У процесі як встановлювати до обраних продуктів я думаю знаєш

Знаю про цей варіант.
Якщо я вкажу в полі вибрати значення 0.97 як на прикладі, то система порахує пропорційно 0.97 матеріали. А мені потрібно списати їх кратно тому, що обрано в паспорті (тобто в полі кількість)
Ще раз приклад: Мені потрібно було зробити продукт Х 2.4 кг. (2400 гр). За паспортом це 2 кг продукту Y та 2 кг продукту Z.
Але в процесі вийшло реально продукту Х 2.2 кг. Мені потрібно оприбуткувати 2.2 кг прод. Х, але списати за умовчанням згідно з паспортами Y та Z по 2 кг.
Поле "Вибрати" не дозволяє це зробити.
Якщо є варіант як це зробити – прошу уточнити?
Якщо налаштуваннями не можна, то що можна доопрацювати для вирішення задачі?
31.05.2021, 16:56
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тимофєєв Артем Олегович
КТС
Premium-партнер писав/ла:
Але в процесі вийшло реально продукту Х 2.2 кг. Мені потрібно оприбуткувати 2.2 кг прод. Х, але списати за умовчанням згідно з паспортами Y та Z по 2 кг.

за старим паспортом ти не зможеш так робити. Не можна взяти гость на згущене молоко в 10л молока + 5кг цукру покласти 11л молока і 5кг цукру, потрібно міняти рецепт/паспорт. У твоєму випадку потрібно розкладати продукт на матеріали, правильно встановлювати кількість матеріалів у замовленні і тоді вже збирати в новий паспорт і виробляти
31.05.2021, 16:59
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Сніжок
Смерть насувається на Бруклін, має великі зуби і пухнастий хвостик. писав/ла:

Тимофєєв Артем Олегович
КТС
Premium-партнер писав/ла:
Але в процесі вийшло реально продукту Х 2.2 кг. Мені потрібно оприбуткувати 2.2 кг прод. Х, але списати за умовчанням згідно з паспортами Y та Z по 2 кг.

за старим паспортом ти не зможеш так робити. Не можна взяти гость на згущене молоко в 10л молока + 5кг цукру покласти 11л молока і 5кг цукру, потрібно міняти рецепт/паспорт. У твоєму випадку потрібно розкладати продукт на матеріали, правильно встановлювати кількість матеріалів у замовленні і тоді вже збирати в новий паспорт і виробляти

Власне, потім і консультація. Паспорт завжди однаковий - це зразок і він не змінюєтеся. Відхилення можуть бути через специфіку фактичного виробництва.
У паспорті 20 та більше товарів складових.
Проставляти кожному кількість щоб було потрібне - не вийде.
Та й як це зробити, адже якщо я вкажу в полі "Вибрати" для товару 2.2, що виробляється, мені все одно спише кратно 2.2 за паспортом.
Якщо вкажу для складових те, що за паспортом мені зробить це кратно.
Чи можна доопрацювати - брати значення приходу товару, що виробляється з дод. поля, Але! при цьому списувати складові згідно з паспортом?
31.05.2021, 17:04
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

ти завжди за паспортом 1Х виробленого продукту робиш чи можеш кілька одразу виробляти? Тобто. у паспорті 1кг вказано, чи можеш 2кг у замовленні робити?
31.05.2021, 17:32
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Сніжок
Смерть насувається на Бруклін, має великі зуби і пухнастий хвостик. писав/ла:
ти завжди за паспортом 1Х виробленого продукту робиш чи можеш кілька одразу виробляти? Тобто. у паспорті 1кг вказано, чи можеш 2кг у замовленні робити?

Вироблятися 1 раз.
Не зовсім зрозумів питання щодо "в паспорті 1, чи можеш 2 кг у замовленні робити?", що ти маєш на увазі?
Я ж вище навів приклад того, що потрібно:

Тимофєєв Артем Олегович
КТС
Premium-партнер писав/ла:
Ще раз приклад: Мені потрібно було зробити продукт Х 2.4 кг. (2400 гр). За паспортом це 2 кг продукту Y та 2 кг продукту Z.
Але в процесі реальної роботи вийшло продукту Х 2.2 кг. Мені потрібно оприбуткувати 2.2 кг прод-та Х, але списати за умовчанням згідно з паспортом Y і Z по 2 кг.
Поле "Вибрати" не дозволяє це зробити.
31.05.2021, 23:58
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

у паспорті написано з 2 кг цукру зробити 1 кг меду. У тебе будуть випадки коли в замовленні ти з 4кг цукру робитимеш 2 кг меду або завжди 1кг меду в замовленнях буде вироблятися?
01.06.2021, 09:54
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Сніжок
Смерть насувається на Бруклін, має великі зуби і пухнастий хвостик. писав/ла:
у паспорті написано з 2 кг цукру зробити 1 кг меду. У тебе будуть випадки коли в замовленні ти з 4кг цукру робитимеш 2 кг меду або завжди 1кг меду в замовленнях буде вироблятися?

Може бути по-різному) Це ж виробництво.
Головне, що мені потрібно з твого прикладу, це можливість вказати, що вийшло не 1 кг меду, а 0.97 кг, але витратив 2 кг цукру. Не 2 кг меду вийшло, а 1.87, але витратив 4 кг цукру
Я вже пояснив це вище.
01.06.2021, 11:39
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Так, чи зможемо зробити. Займе 4год
03.06.2021, 17:16
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Курлик
курлик-курлик написав:
Так, чи зможемо зробити. Займе 4год

Прошу уточни, як буде реалізовано?
Налаштування у дії Виробництва чи?
Куди застосовуємо 4 години?
03.06.2021, 20:19
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

У дії виробництва буде налагодження
04.06.2021, 10:17
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар