1b.app
Скопійоване посилання -

Що буде з функціоналом особистого кабінету в новому OneBox OS?

Клієнт на оренді цікавиться, що буде з ЛК в новому OneBox OS, тому що зараз є питання щодо доопрацювань, але не зрозуміло, що буде далі. І користуватися нормально не можуть - не вистачає функціоналу, і чи не зрозуміло, чи варто доопрацьовувати, тому що немає гарантії, що у них залишиться їхній функціонал у новій системі. Розвивати ЛК як додаток не хочуть, т.к. просто їм зручно в ньому працювати (це була одна із причин вибору OneBox).
Чи зможуть вони доопрацювати те, що потрібно і залишитися при своєму функціоналі в новій системі?
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Особистий кабінет буде доступний у OneBox OS у вигляді окремої програми (app).
Ми не збираємося видаляти саме кабінет, ми видаляємо "інтернет-магазин orange-shop".
Тепер індивідуальний кабінет до ладу ніяк не розвивається, крім запитів-доробок від клієнтів.
У момент виходу OneBox OS усередині OS буде додаток "Кабінет", який дозволить створити кабінет клієнта і він стане доступним для клієнта за деякою адресою https://cabinet.com/companyname/
Грубо кажучи, у всіх кабінетів на базі OneBox буде одна адреса.
Користувач зможе перемикатися між кабінетами різних бізнесів, із якими він працює.
При цьому бізнес може налаштовувати свій інтерфейс, але в шапці можна перемикатися різними кабінетами, в яких я зареєстрований.
Тому що навіть зараз, я як кінцевий споживач змушений працювати як мінімум у 10 різних кабінетах: київстар, водофон, 3 інтернет-провайдери, 2 кабінети банку, 1 лізингова компанія, 3 охоронні компанії. Жах. Хочу все в одному місці.
За бажанням бізнесу, адресу можна буде поміняти та відокремити кабінет на свій домен, але це буде опція. Невеликі гроші, але все ж таки опція (ще не знаємо скільки, будемо знати тільки після запуску OS).
16.03.2021, 14:37
Как со мной связаться - никак :)
Задавайте вопросы на форуме публично - и я отвечу.
Подробнее - https://1b.app/ru/user/11/
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Ще варто пояснити, чому я намагаюся всі кабінети "об'єднати" на одну адресу.
Щоб зробити ОДНЕ додаток для кінцевого споживача, в якому будуть рахунки/замовлення/документи/повідомлення від бізнесів, які мають OneBox.
За нормальним, зробити і підтримувати мобільний додаток під одну платформу коштує близько 5 000 - 10 000 USD на рік (КОЖНИЙ РІК!). Компанія в ЄС, реєстрація в міжнародному реєстрі, сертифікати, платні облікові записи, сервери, робота з розміщення, допив під кожну версію операційної системи. Малий бізнес таке ніколи не потягне.
Куди краще дати малому бізнесу (його клієнтам) ОДНО добре працює додаток, щоб у ньому все велося, яке коштуватиме умовні 10-20-50 USD/month.
16.03.2021, 14:42
Как со мной связаться - никак :)
Задавайте вопросы на форуме публично - и я отвечу.
Подробнее - https://1b.app/ru/user/11/
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар