1b.app
Скопійоване посилання -

Налаштування категорій продуктів для відображення у кабінеті клієнта

Доброго дня! Вже зверталася до вас із такою проблемою. Начебто вона була вирішена.
Це попереднє звернення:
Налаштування категорій продуктів не відображаються в кабінеті клієнта в налаштуваннях групи контактів.
Таке налаштування було збережено для обраних категорій https://prnt.sc/upkjng, але в кабінеті клієнта відображалися всі категорії товарів, що мають в налаштуваннях галочку «Відображати в кабінеті клієнта». Після виходу та повторного входу в OneBox це налаштування зникає https://prnt.sc/upkr7x
Сьогодні ситуація знову повторилася при настроюванні іншої групи https://zhiraf.crm-onebox.com/admin/shop/usergroups/108/.
Чи можливо обмеження за кількістю категорій? У мене їх багато!
Сам по собі механізм налаштування максимально незручний! За великої кількості категорій та дочірніх категорій їм дуже складно користуватися.
Пропоную:
1. Вирішити баг зі скиданням налаштувань. Через незручність механізму витрачено багато часу і все марно!
2. Зробити можливість відбирати категорії, розгортаючи
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:


Чаусова Тамара
Клієнт писав/ла:
Чи можливо обмеження за кількістю категорій? У мене їх багато!

так ви вірно помітили обмеження є до середньому воно від 100 і + категорій

Чаусова Тамара
Клієнт писав/ла:
2. Зробити можливість відбирати категорії, розгортаючи дерево та відзначати потрібні галочками як на вкладці Спеціальні ціни. Або зробити галочку "Враховувати дочірні категорії при перевірці", щоб не потрібно було розгортати і перебирати всю ієрархію.

ми візьмемо на замітку вашу ідею на рефакторинг
08.10.2020, 01:11
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Устименко Ігор OneBox CTO написав:
Чаусова ТамараКлієнт писав/ла:Чи можливо обмеження за кількістю категорій? У мене їх багато! так ви вірно помітили обмеження є до середньому воно від 100 і + категорій Чаусова Тамара Клієнт писав/ла:2. Зробити можливість відбирати категорії, розгортаючи дерево та відзначати потрібні галочками як на вкладці Спеціальні ціни. Або зробити галочку "Враховувати дочірні категорії при перевірці", щоб не потрібно було розгортати і перебирати всю ієрархію. ми візьмемо на замітку вашу ідею на рефакторинг

-Так ви вірно помітили обмеження є до середньому воно від 100 і + категорій
-При виникненні проблеми у мене в налаштуванні було близько 50 категорій. Там є й інші моменти, які зараз не дають користуватися цим механізмом за будь-якої кількості категорій. Я їх описала тут. Зараз механізм працює некоректно та налаштувати доступ клієнта до потрібних категорій неможливо! Прошу розібратися із цим!
- ми візьмемо до уваги вашу ідею в рефакторинг
- буде здорово!
08.10.2020, 09:30
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Устименко Ігор
OneBox CTO написав:
так ви вірно помітили обмеження є до середньому воно від 100 і + категорій

Вкажи, будь ласка, як прибрати дане обмеження?
Скільки годин доопрацювань?
09.10.2020, 11:07
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Матюшко Денис Співробітник написав:
Устименко ІгорOneBox CTO написав: так ви вірно помітили обмеження є в середньому воно від 100 і + категорій Вкажи будь ласка як прибрати дане обмеження? Скільки годин доопрацювань?

Денис! Мені не потрібно доопрацювань! Я не мав там 100+ категорій. У мене на 30 категоріях злітає налаштування.
09.10.2020, 11:14
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Матюшко Денис Співробітник написав:
-При виникненні проблеми у мене в налаштуванні було близько 50 категорій. Там є й інші моменти, які зараз не дають користуватися цим механізмом за будь-якої кількості категорій. Я їх описала тут. Прошу розібратися із цим!

Я писала ще таке зауваження. Там проблема комплексна і вона не тільки в кількості категорій. Ось група https://zhiraf.crm-onebox.com/admin/shop/usergroups/73/ , в якій ця проблема виникла в нас вперше. У ній налаштування зберігаються, але у кабінеті клієнт із цієї групи у виборі категорій бачить лише дві категорії. Інші відфільтрувати не може. Товари бачить усі.
А в цій групі https://zhiraf.crm-onebox.com/admin/shop/usergroups/108/ налаштування категорій злітають.
09.10.2020, 11:20
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Ми взяли на рефакторинг, прошу почекати пару днів ми переробимо функціонал
09.10.2020, 15:56
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Устименко Ігор OneBox CTO написав:
Ми взяли на рефакторинг, прошу почекати пару днів ми переробимо функціонал

Дякую, чекаю!
09.10.2020, 16:14
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Устименко Ігор OneBox CTO написав:
Ми взяли на рефакторинг, прошу почекати пару днів ми переробимо функціонал

Доброго вечора, Ігоре! Повідомте, будь ласка, коли можна буде робити налаштування в кабінеті клієнта? Поки що, як я бачу, нічого не змінилося. Я не кваплю Вас, просто не хочеться даремно гаяти час на налаштування, які можуть злетіти.
12.10.2020, 18:55
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

я повідомлю вам
+- протягом 10 днів зроблять
13.10.2020, 07:56
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Устименко Ігор OneBox CTO написав:
Ми взяли на рефакторинг, прошу почекати пару днів ми переробимо функціонал

Доброго дня! Скажіть, є вже рішення з цього питання?
27.10.2020, 12:52
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Чаусова Тамара
Клієнт писав/ла:

Устименко Ігор OneBox CTO написав:
Ми взяли на рефакторинг, прошу почекати пару днів ми переробимо функціонал

Доброго дня! Скажіть, є вже рішення з цього питання?

так ваше питання вирішене ви можете додавати скільки завгодно категорій
27.10.2020, 14:17
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Устименко Ігор OneBox CTO написав:

Чаусова Тамара
Клієнт писав/ла:

Устименко Ігор OneBox CTO написав:
Ми взяли на рефакторинг, прошу почекати пару днів ми переробимо функціонал

Доброго дня! Скажіть, є вже рішення з цього питання?

так ваше питання вирішене ви можете додавати скільки завгодно категорій

Скажіть, будь ласка, я можу додавати лише батьківську категорію, якщо мені потрібно, щоб відображалися всі дочірні, що входять до неї? Чи потрібно вказувати усі дочірні категорії?
27.10.2020, 14:32
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Чаусова Тамара
Клієнт писав/ла:

Устименко Ігор OneBox CTO написав:

Чаусова Тамара
Клієнт писав/ла:

Устименко Ігор OneBox CTO написав:
Ми взяли на рефакторинг, прошу почекати пару днів ми переробимо функціонал

Доброго дня! Скажіть, є вже рішення з цього питання?

так ваше питання вирішене ви можете додавати скільки завгодно категорій

Скажіть, будь ласка, я можу додавати лише батьківську категорію, якщо мені потрібно, щоб відображалися всі дочірні, що входять до неї? Чи потрібно вказувати усі дочірні категорії?

можете вказати батьківську
30.10.2020, 06:01
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар