1b.app
Скопійоване посилання -

не відображається вибір категорій у кабінеті клієнта (перегляд процесу)

У кабінеті клієнта при підборі продуктів через блок "Пошук продуктів" у полі "Категорія" не відображається дерево категорій продуктів - замість неї відображається "Все" .
ось це тестове замовлення https://sand.powerproject.com.ua/client/order/10289/
ось акаунт клієнта https://sand.powerproject.com.ua/admin/shop/users/settings/4297/
Помилка нестабільна. на одних облікових записах дерево категорій показується повністю, на інших - так як у прикладі.
Прошу виправити помилку
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:


Помилка нестабільна. на одних облікових записах дерево категорій показується повністю, на інших - так як у прикладі.
Прошу виправити помилку

Я не був би впевнений, що це помилка - цей блок більше розрахований під менеджерів (дропшипери, яким дають доступ обмежено в адмінпанель та ЛК) - і там перевіряються права доступу за категоріями.
Як варіант - можу запропонувати вам доопрацювання в блок, щоб виводило дерево категорій не з прав доступу - а за доступними до висновку в ЛК категоріях - таке налаштування займе 1ч
27.08.2021, 14:50
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Перегиняк Александр
Oneboxconsulting (интегратор)

Тиндик Максим Вадимович
OneBox production написав:

Помилка нестабільна. на одних облікових записах дерево категорій показується повністю, на інших - так як у прикладі.
Прошу виправити помилку

Я не був би впевнений, що це помилка - цей блок більше розрахований під менеджерів (дропшипери, яким дають доступ обмежено в адмінпанель та ЛК) - і там перевіряються права доступу за категоріями.
Як варіант - можу запропонувати вам доопрацювання в блок, щоб виводило дерево категорій не з прав доступу - а за доступними до висновку в ЛК категоріях - таке налаштування займе 1ч

зрозумів. Дякую за уточнення. Дізнаюсь на рахунок згоди на доопрацювання і в разі чого запрошу рахунок
28.08.2021, 12:11
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар