1b.app
Скопійоване посилання -

Як налаштувати відображення полів у логах та як визначати зміни?

1. У відео інструкції про логи видно, що можна налаштувати відображення полів. У нас такої можливості я не бачу
2. Як зрозуміти, яка дія була виконано? Наприклад я бачу, що менеджер робив фільтрування, але що робилося далі, як це визначити?

Відповіді:

Щоб переглянути історію змін на замовлення, зайдіть в нього Відправити в->Логи -> переглянути історію змін
Скріншот який ви зробили зі сторінки історії змін по стариці, туди пишуться тільки аргументи які слалися в бокс, він малочитабельний для користувачів і необхідний в більшості випадків для розробників.
24.01.2024, 12:02
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Отдел Заботы
OneBox production писал/а:
Щоб переглянути історію змін на замовлення, зайдіть в нього Відправити в->Логи -> переглянути історію змін
Скріншот який ви зробили зі сторінки історії змін по стариці, туди пишуться тільки аргументи які слалися в бокс, він малочитабельний для користувачів і необхідний в більшості випадків для розробників.


Зрозумів вас. Ні, нам треба подивитися яку масову дію зробив менеджер після фільтрації у БП. Я так розумію це не можливо?
24.01.2024, 12:39

можна в панелі фільтрації по id замовлення, який помінявся https://tppr.me/NWT8o9 ось так пошукати що з ним було, і за аргументами спробувати зрозуміти. Ну чи простіше за конкретним замовленням дивитися. На 100% сказати що точно де натискали якщо немає історії у самих процесах складно сказати
24.01.2024, 13:33
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Отдел Заботы
OneBox production писал/а:
можна в панелі фільтрації по id замовлення, який помінявся https://tppr.me/NWT8o9 ось так пошукати що з ним було, і за аргументами спробувати зрозуміти. Ну чи простіше за конкретним замовленням дивитися. На 100% сказати що точно де натискали якщо немає історії у самих процесах складно сказати

Зрозумів, дякую
24.01.2024, 13:43

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар