1b.app
Скопійоване посилання -

Перенесення боксу

Зробили перенесення системи на новий сервер, постачальник надіслав дані для перевірки. Наш інгратор з боку боксу зараз зайнятий. Як зрозуміти було чи перенесення, чи залишилися з боку боксу ще питання до хостингу боксу, тому що раніше такі питання були і через це і був ініційований переїзд
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Добрий день.
Фахівці нашої компанії не займалися перенесенням вашого боксу.
Тому, чи було перенесення, ви можете уточнити у фахівців, які цим займалися.

Бузов Олександр
Клієнт писав/ла:
чи залишилися з боку боксу ще питання до хостингу боксу, тому що раніше такі питання були і через це ініційовано переїзд

Тут не так.
Запитання були у Вас до функціоналу боксу. Ці питання були викликані невідповідністю налаштувань сервера, нашим вимогам.
Якщо у Вас сьогодні немає питань до функціоналу боксу, то роботи з перенесення були виконані правильно.
Якщо ж питання залишилися, тоді треба розбиратися з кожним питанням.
15.10.2020, 16:28
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Оператор хостингу відписався, що переніс і направив дані для передачі в бокс. Я не можу їх перевірити. Дані передав Івану (співробітник боксу), але зараз він не на роботі. А мені потрібно зрозуміти платити за Новий хостинг чи ні
15.10.2020, 16:58
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Повторюся:
У Вас є питання до функціоналу боксу?
Якщо питання залишилися, тоді треба розбиратися з кожним питанням.
Якщо все працює, то працюєте.
15.10.2020, 17:21
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Повторюся
Так питання є
Швидкодія не збільшилась
Хостинг провайдер надав дані, які потрібно було передати в бокс - я їх переслав Івану, вашому колеги, а він не може з ними працювати. Так дайте мені нарешті відповідь, перенесення працює чи ні
З вашого боку, все працює?
15.10.2020, 17:44
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тасун Сергій Володимирович Співробітник написав:
Повторюся:
У Вас є питання до функціоналу боксу?
Якщо питання залишилися, тоді треба розбиратися з кожним питанням.
Якщо все працює, то працюєте.

Для інформації
Потрібно було з вашого боку скопіювати базу та перенести на новий сервер. І ваша робота тут була потрібна по-любому. Сам би ні я ні хостер цього не зробили. Тож треба глибше в проблему клієнта вникати
22.10.2020, 16:39
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Бузов Олександр Клієнт писав/ла:
Для інформації
Потрібно було з вашого боку скопіювати базу та перенести на новий сервер. І ваша робота тут була потрібна по-любому. Сам би ні я ні хостер цього не зробили. Тож треба глибше в проблему клієнта вникати

Наша компанія займається розробкою та підтримкою продукту "OneBox".
Проблема обслуговування сервера не входить у пакет і є Вашою турботою.
Системні вимоги до сервера для розміщення OneBox
https://box.webproduction.ua/doc/684/
http://i.imgur.com/1RpSJGs.png
22.10.2020, 17:59
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тасун Сергій Володимирович Співробітник написав:
Бузов Олександр Клієнт писав/ла:
Для інформації
Потрібно було з вашого боку скопіювати базу та перенести на новий сервер. І ваша робота тут була потрібна по-любому. Сам би ні я ні хостер цього не зробили. Тож треба глибше в проблему клієнта вникати

Наша компанія займається розробкою та підтримкою продукту "OneBox".
Проблема обслуговування сервера не входить у пакет і є Вашою турботою.
Системні вимоги до сервера для розміщення OneBox
https://box.webproduction.ua/doc/684/
http://i.imgur.com/1RpSJGs.png

прикольно
а за що я тоді заплатив 1800 грн від вашої компанії за перенесення боксу з одного сервера на інший
удачі вам, Сергію
23.10.2020, 14:10
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Бузов Олександр Клієнт писав/ла:
прикольно
а за що я тоді заплатив 1800 грн від вашої компанії за перенесення боксу з одного сервера на інший
удачі вам, Сергію

Ви заплатили за перенесення, яке здійснювали Ми і було це зроблено 19.10.2020, понеділок, 15:28
Запитання Ви задали 2020-10-15 13:14:25
Бузов Олександр Клієнт писав/ла:
Бузов Олександр Клієнт
2020-10-15 13:14:25
Зробили перенесення системи на новий сервер,...

Хто робив це перенесення, на який сервер, як це було зроблено Нам невідомо.
А дізнатися Ви могли у того, хто Вам це перенесення робив.
Так, що і Вам удачі Олександр.
23.10.2020, 16:43
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

це прикол такий?
співробітник вашої компанії зробив перенесення
всі дані щодо перенесення були надані
налаштування робив ваш співробітник
розберіться у питанні
інакше інші клієнти нарвуться на вас і буде такий же результат
23.10.2020, 17:04
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Бузов Олександр Клієнт писав/ла:
це прикол такий?
співробітник вашої компанії зробив перенесення
всі дані щодо перенесення були надані

Дані для перенесення були надані 2020-10-19 10:49:02
А цей топік Ви створили на 4 дні раніше 2020-10-15 13:14:25
У вас є можливість зміни часу?
І так, все це листування, як розмова ГЛУХОГО з НІМИМ.
Удачі вам....
23.10.2020, 23:29
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

А мені потрібно було тобі в топік додати логіни та паролі
Ти з першого Повідомлення гусей зібрати не можеш, я вирішив це питання але через ваше СЕО і він наважився. А ти мені марення якийсь пишеш у коментарях, тоді як бокс мій вже працює на новому хостингу, який відповідає вимогам вашої компанії. Тож розберись у суті питання. І не втруйся в подібні теми якщо не розумієш про що мова
30.10.2020, 12:28
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Бузов Олександр
Клієнт писав/ла:
А мені потрібно було тобі в топік додати логіни та паролі
Ти з першого Повідомлення гусей зібрати не можеш, я вирішив це питання але через ваше СЕО і він наважився. А ти мені марення якийсь пишеш у коментарях, тоді як бокс мій вже працює на новому хостингу, який відповідає вимогам вашої компанії. Тож розберись у суті питання. І не втруйся в подібні теми якщо не розумієш про що мова

Шановний Олександре, прошу припинити подібні висловлювання та образи, і не потрібно тут ТИ-кати якщо ви не знаєте людину особисто, подібна ваша бидло-хамська поведінка ні до чого доброго не приведе.
Останнє вам попередження, інакше я заблокую вас на форумі.
30.10.2020, 15:37
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

а з боку вашого колеги все ок? вас нічого не бентежить?
його манера спілкування та вирішення питання з Клієнтом який ПЛАТИТЬ гроші вашої компанії
ні слова від вас немає щодо того, що він тут наговорив і який рівень професіоналізму показав
30.10.2020, 16:55
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Бузов Олександр
Клієнт писав/ла:
а з боку вашого колеги все ок? вас нічого не бентежить?
його манера спілкування та вирішення питання з Клієнтом який ПЛАТИТЬ гроші вашої компанії
ні слова від вас немає щодо того, що він тут наговорив і який рівень професіоналізму показав

поцитуйте будь ласка подібну грубість, яку на вашу думку він написав
30.10.2020, 16:58
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Я поставив завдання
у першому повідомлення почали парити не зрозуміло що
вас не бентежить підсумок всього цього процесу, що хтось у вашій компанії веде некваліфіковане листування з клієнтом, НЕ вирішує проблему, а коли його колега за гроші її вирішує намагається далі нести якусь нісенітницю на рахунок переміщення в часі тощо.
І так, мені довелося написати вашому СЕО, щоб ви вирішили це питання за гроші - і його вирішили за 3 години
а він ваш колега мені 3 дні мозок парив.
так що давайте вважати це останнім повідомлення в даному ланцюжку, інакше негативних відгуків про вашу роботу у вашій компанії істотно додасться
30.10.2020, 17:38
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Бузов Олександр
Клієнт писав/ла:
Я поставив завдання
у першому повідомлення почали парити не зрозуміло що
вас не бентежить підсумок всього цього процесу, що хтось у вашій компанії веде некваліфіковане листування з клієнтом, НЕ вирішує проблему, а коли його колега за гроші її вирішує намагається далі нести якусь нісенітницю на рахунок переміщення в часі тощо.
І так, мені довелося написати вашому СЕО, щоб ви вирішили це питання за гроші - і його вирішили за 3 години
а він ваш колега мені 3 дні мозок парив.
так що давайте вважати це останнім повідомлення в даному ланцюжку, інакше негативних відгуків про вашу роботу у вашій компанії істотно додасться

Я перечитав усі повідомлення даного топіка і всі відповіді Сергія були вірними і по суті. Якщо ви не мені можете змиритися з тим, що ви не маєте рації - це ваша проблема і ображати інших це не привід.
З приводу відгуків це дурна ваша дитяча маніпуляція. Якщо вас це втішить, можете писати
Успіхів!
01.11.2020, 08:51
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар