1b.app
Скопійоване посилання -

Немає сертифіката HTTPS

https://ngsi.onebox-system.com/ - закінчився сертифікат безпеки. Клієнт купував систему 3 роки тому.
Доменне ім'я належить Боксу. Як правильно встановити сертифікат безпеки? Хто це повинен робити, якщо домен належить Боксу?
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Тимофєєв Артем Олегович
Співробітник писав/ла:
https://ngsi.onebox-system.com/ - закінчився сертифікат безпеки.

Сертифікат цього домену (на цьому сервері) ніколи не стояв.
Клієнт купував систему 3 роки тому.

Взагалі ніяк не впливає на встановлення сертифіката.
Домове ім'я належить Боксу. Як правильно встановити сертифікат безпеки? Хто це повинен робити, якщо домен належить Боксу?

Установка сертифіката на сервер це налаштування сервера і ніяк не пов'язана з продуктом OneBox.
Якщо клієнт надає сертифікат, можемо встановити ми 1 годину.
Встановлення сертифіката від Let's Encrypt's на 3 місяці, 1 год.
Якщо клієнт хоче купити сертифікат на домен, який належить нашій кампанії, то
під час перевірки належності сертифіката, повинен вибрати перевірку через HTTP (HTTPS) з розміщенням файлів на сервері.
Клієнт може купити свій домен, купити серифікат, на свій домен, та встанови цей сертифікат на свій сервер.
26.10.2020, 17:27
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тасун Сергій Володимирович
Співробітник писав/ла:
Клієнт може купити свій домен, купити серифікат, на свій домен, та встанови цей сертифікат на свій сервер.

Як повинен клієнт правильно прописати CNAME, на який має посилатися для доступу в Бокс, якщо вирішили перейти на свій домен, де є сертифікат?
27.10.2020, 14:34
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Тимофєєв Артем Олегович
Співробітник писав/ла:
Як повинен клієнт правильно прописати CNAME, на який має посилатися для доступу в Бокс, якщо вирішили перейти на свій домен, де є сертифікат?

Ось зовсім не розумію, про що питання.
Якщо клієнт хоче змінити доменне ім'я біля боксу – 1 година.
27.10.2020, 15:35
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар