1b.app
Скопійоване посилання -

не виконується вхід у срм, терміново !!!!!!!

Не виходить зайти в срм, якийсь баг. Пише помилку конфіденційності, зробили скріншот як прикріпити?
Необхідно терміново вирішити, вся робота стоїть!!
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Добрий день.
1. Надайте посилання на вашу систему
2. Картинки поки що пригладювати не можна, вивантажте її кудись і дайте посилання
06.10.2020, 11:24
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

мабуть не так вже й терміново)
06.10.2020, 12:14
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Я можу скинути на вайбер! Попередження: Можлива загроза безпеці
Firefox виявив ймовірну загрозу безпеці і не відкривав goodyear.dp.ua. Або веб-сайт неправильно налаштований, або годинник комп'ютера встановлено неправильно.
Ймовірно, сертифікат сайту минув, що не дає Firefox встановити захищене з'єднання. Якщо ви відвідаєте цей сайт, нападники можуть спробувати викрасти вашу інформацію, таку як паролі, адреси електронної пошти або дані банківських карток.
Як це виправити?
Швидше за все, ця проблема пов'язана із самим веб-сайтом, і ви нічого не зможете з цим зробити. Ви можете повідомити адміністратора веб-сайту про цю проблему.
Докладніше…
06.10.2020, 13:15
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Помилка ж означає, що у вас на сайті криво встановлений сертифікат безпеки, зверніться будь-ласка до людей, які це робили.
Наскільки я бачу за html сайтом, goodyear.dp.ua не має жодного відношення до OneBox. Можливо це якийсь двигун 2010+ року, але схожого з OneBox я все одно не бачу.
06.10.2020, 13:29
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Дайте тоді правильне посилання для входу на OneBox
06.10.2020, 13:56
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Дуняткіна Лариса Володимирівна
Клієнт писав/ла:
Дайте тоді правильне посилання для входу на OneBox

Ви самостійно направили домен goodyear.dp.ua на інший сервер, на якому лежить ваш сайт
Хоча раніше на домені goodyear.dp.ua був OneBox і тепер у вас сам OneBox знаходиться без домену і не доступний
у вас 2 варіанти
або повернути домен на старий IP з OneBox
або зробити піддомен або новий домен для OneBox і направити його на http://31.131.19.154/
06.10.2020, 14:06
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Добридень! Підкажіть, на якому домені знаходиться ванбокс? Я не можу його знайти !
07.10.2020, 11:20
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Дуняткіна Лариса Володимирівна
Клієнт писав/ла:
Добридень! Підкажіть, на якому домені знаходиться ванбокс? Я не можу його знайти !

я вище вам відповів
07.10.2020, 12:50
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Добридень!
1. Скажіть будь ласка, де має зберігатися OneBox на віртуальному сервері або на VPS?
2. Чому ми заходимо на наш OneBox через goodyear.dp.ua, тобто сайт, а не через окремий домен, наприклад, goodyear.onebox.ua?
3. Так як у нас проблема зі зберіганням OneBox на домені goodyear.dp.ua через який раніше ми заходили на OneBox, якщо ми відкриємо домен, наприклад: goodyear.onebox.ua, ми зможемо через нього заходити на наш OneBox?
4. Ви перенесете наш OneBox на новий домен для нього, наприклад, goodyear.onebox.ua?
12.10.2020, 18:43
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

1. різниці немає, він може і на VPS і на віртуальному сервері - працювати
2. Тому що ви раніше вивантажили його на goodyear.dp.ua, а потім зробили сайт і перенаправили домен на сайт самостійно і не давши новий домен для onebox
3. так можете його все переналаштувати на нього і прописати в конфігурації системи + перенести ліцензії
4. Так - 2ч займе
13.10.2020, 07:56
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар