1b.app
Скопійоване посилання -

Закінчився SSL сертифікат

сьогодні закінчився Сертифікат, я купив продовження, але воно не зрозумію автоматом чи як робиться. пошта для підтвердження вказана Admin@vmk.crm-onebox
в режимі інкогніто не виходить навіть зайти в СРМ допоможіть розібратися, на https://www.ukrnames.com/ багато писанини, але не все мені зрозуміло, і не зрозумію чому після завершення тільки лист прийшов, а не заздалегідь
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

і минулого разу така штука була несподіванкою та вибила з роботи на пів дня весь колектив
20.09.2021, 08:48
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

емейл вказаний для підтвердження, там ще є вибір, але вони не мої
20.09.2021, 08:50
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

навіть у режимі інкогніто не можу зайти
20.09.2021, 09:01
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


при цьому СРМ не виконує автоматичних дій, не змінює статуси нових замовлень.
20.09.2021, 09:10
Оригінальний коментар доступний на версії: ru




Таровик Дмитро Миколайович
Клієнт писав/ла:
я купив продовження, але воно не зрозумію автоматом чи як робиться.

Добрий день.
У ЛК було написано, доки дійсний сертифікат. Ви сплатили за продовження сертифіката.
Але процедура верифікації володіння доменом та розміщення файлів сертифіката на сервері автоматично не відбудуться.
Наразі перевірку пройдено. У ЛК має бути посилання на завантаження файлів сертифіката, які потрібно розмістити на сервері.
20.09.2021, 11:14
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тасун Сергій Володимирович
OneBox production
Співробітник писав/ла:

Таровик Дмитро Миколайович
Клієнт писав/ла:
я купив продовження, але воно не зрозумію автоматом чи як робиться.

Добрий день.
У ЛК було написано, доки дійсний сертифікат. Ви сплатили за продовження сертифіката.
Але процедура верифікації володіння доменом та розміщення файлів сертифіката на сервері автоматично не відбудуться.
Наразі перевірку пройдено. У ЛК має бути посилання на завантаження файлів сертифіката, які потрібно розмістити на сервері.

Файл скинув менеджера. чекаю рахунок на встановлення сертифіката.
А його щороку так треба встановлювати? або просто заздалегідь продовживши діючий цього можна уникнути
20.09.2021, 11:30
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Таровик Дмитро Миколайович
Клієнт писав/ла:
А його щороку так треба встановлювати? або просто заздалегідь продовживши діючий цього можна уникнути

Якщо продовження зробити до закінчення дії поточного сертифіката (як приклад за 7-10 днів) то все буде працювати.
20.09.2021, 12:12
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Добрий день.
ssl сертифікат встановлено.
20.09.2021, 18:06
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар