1b.app
Скопійоване посилання -

OS - Покращення - Робота з подіями

1. Іноді автоматично співробітники відкривають не саму подію, а картку контакту, тому що звично кликати просто на рядок поруч із контактом, щоб відкрити посилання.

Зараз при наведенні на рядок підсвічується весь рядок, але натиснути на нього не можна. Набагато зручніше було б, щоби можна було натиснути на будь-яке місце в рядку, щоб розкрити подію. Але при цьому контакти залишити посиланнями, як є, щоб їх також можна було відкрити.
3. Ще є величезна незручність для того, щоб відкрити процес з яким пов'язана подія. Виходить, що зараз, якщо я хочу знайти з яким процесом пов'язану подію, то замість того, щоб було якесь посилання в події - доводиться вивертатися з пошуком, щоб знайти потрібний процес.
Чи можна додати до подій посилання, які ведуть на процеси?

3.1. Так як додаток "пошта" працює ооооочень повільно і воно дуже незручне, плюс воно ніяк не пов'язане з процесами, то залишається тільки робота
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:


Корнєв Михайло
Клієнт
Ergo написав:
1. Іноді автоматично співробітники відкривають не саму подію, а картку контакту, тому що звично кликати просто на рядок поруч із контактом, щоб відкрити посилання.
Зараз при наведенні на рядок підсвічується весь рядок, але натиснути на нього не можна. Набагато зручніше було б, щоби можна було натиснути на будь-яке місце в рядку, щоб розкрити подію. Але при цьому контакти залишити посиланнями, як є, щоб їх також можна було відкрити.

дивіться подію через відправити

Корнєв Михайло
Клієнт
Ergo написав:
3. Ще є величезна незручність для того, щоб відкрити процес з яким пов'язана подія. Виходить, що зараз, якщо я хочу знайти з яким процесом пов'язану подію, то замість того, щоб було якесь посилання в події - доводиться вивертатися з пошуком, щоб знайти потрібний процес.
Чи можна додати до подій посилання, які ведуть на процеси?

використовуйте відправити В

Корнєв Михайло
Клієнт
Ergo написав:
3.1. Так як додаток "пошта" працює ооооочень повільно і воно дуже незручне, плюс воно ніяк не пов'язане з процесами, то залишається тільки робота з подіями. Але тут виникають проблеми із відображенням листів: найчастіше це просто каша тексту. Чи можна зробити відображення подій більш акуратним і зручним для читання (щоб відображалося так само як при "подивитися оригінал)?

мало конструктиву
ви все ще не використовуєте функціонал відправити

Корнєв Михайло
Клієнт
Ergo написав:
3.2. Плюс у події не відображаються прикладені файли, хоча часом потрібно знайти подію з файлом (знову ж таки з поштою працювати неможливо).
Чи можна додати відображення доданих файлів у подіях?

файли є і в пошті і в додатку + через відправити
30.10.2021, 09:44
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Устименко Ігор
OneBox production
Адміністратор
OneBox CTO написав:

ви все ще не використовуєте функціонал відправити


я розумію, що ви хотіли "як краще" вигадуючи цю функцію, але на жаль ця функція "надіслати в" не завжди зручна (принаймні в описаному мною випадках). щоб мені знайти певні листи з файлами, через "надіслати в" це займе багато часу. мені доведеться відкривати кожну подію, відправляти в і дивитися файли. потім повертатися назад і так з усіма наступними ... і добре, якщо лист був нещодавно, а якщо давно.
бокс повинен бути зручнішим, функціональнішим, швидшим і легшим за всі інші додатки, щоб користувачі могли перейти на нього повністю. адже в цьому суть? це потрібно і нам і вам, нам щоб всі працювали в одній системі, а вам збільшить кількість користувачів, а значить і продажу, якщо це вам цікаво...
я намагаюся максимально полегшити своїм співробітникам роботу в боксі для того, щоб вони працювали над зароблянням грошей, а не мучилися у спробах впоратися із системою та її функціоналом. що більше функцій чи варіантів щось зробити, то складніше працювати у системі.
30.10.2021, 10:26
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар