1b.app
Скопійоване посилання -

Додати графіки/діаграми до звітів

Є звіт - Продаж зі складу або Універсальні звіти, що настроюються. Дуже хочеться бачити інформацію Візуально у вигляді графіка або діаграми з можливістю розбивки на періоди: день/тиждень/місяць за вказаним периметром
наприклад, у нас продажі зі складу товарів у фільтрі включаємо відобразити графік/діаграму за показником (вибір показників) разом/роздільно (вибір або/або)
якщо показники однакові у величинах то актуально побачити показники і разом, якщо ні (сума та кількість) то окремо у різних графіках/діаграмах. окремим блоком такий фільтр актуально робити.
ми отримаємо можливість візуально оцінювати цифри та розріз часу
наприклад ми аналізуємо продажі за 6 місяців, у нас є Сума/Кількість та інші якісь показники. і ми хочемо побачити як помісячно змінювалися наші продажі, або конкретизуємо звіт фільтром і аналізуємо категорію товарів і дивимося в який місяць було більше коли був спад (сезонний товар) а потім якщо потрібно вибираємо понеділкове відображення і бачимо детальніше коли у нас
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Ми не дуже хочемо займатися розвитком наших звітів, тому що вважаємо їх не зручними і не універсальними, у кожного клієнта своя правда і своє бачення на звіт і тут уже не догодиш.
незабаром я думаю ми вирішимо цю проблему або через сторонній сервіс або новим конструктором
24.08.2021, 11:27
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Устименко Ігор
OneBox production написав:
Ми не дуже хочемо займатися розвитком наших звітів, тому що вважаємо їх не зручними і не універсальними, у кожного клієнта своя правда і своє бачення на звіт і тут уже не догодиш.
незабаром я думаю ми вирішимо цю проблему або через сторонній сервіс або новим конструктором

Коли їх розробляли, то говорив менеджер, що поставлене завдання зробити універсальний звіт, але за фактом їм до універсальності тупотіти і тупотіти. Дуже багато обмежень у звітах, що діють
24.08.2021, 18:28
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар