1b.app
Скопійоване посилання -

Адаптивність та зручність користування CRM OneBox

І так почну з тих підтримки, бо вперше стикаюся з таким ставленням до клієнта, який приносить гроші.
Як таке може бути, що така система з такою кількістю корпоративних клієнтів не має нормальної техпідтримки. CRM система - це основа роботи підприємства, і якщо з нею є проблема яку не можна оперативно вирішити - це дуже погано відбивається на самій компанії.
Невже не можна посадити 1-2 особи в чати, які можуть оперативно відповісти на запитання? Ось, наприклад, мої запитання:
"Як викинути користувача?"
"Як прибрати підпис у вихідному листі?" і т.д.
Інтегратор відповідає тільки у свій робочий час, і я не можу сказати, що це оперативно. Зателефонувати і в когось спитати взагалі не варіант. А писати на форум - так це рушать розумом можна - 100 верифікацій всяких, і купа часу на це витрачається, а коли твій час коштує грошей, мимоволі замислюєшся чи приносить грошей такого роду співпрацю з партнером? Всі сервіси, що поважають себе, мають нормальну тех підтримку, а тут 2
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Юліє, добрий день!
Спробую відповісти на частину ваших запитань. Можливо за кілька коментарів.
Почну з першого болю "чому в OneBox така погана техпідтримка".
А її просто немає, і це частина угоди з користувачами.
Пояснюсь:
У OneBox немає технічної підтримки, ніякої взагалі. Є лише форум, де всі бажаючі можуть допомогти одне одному. Сама компанія OneBox нараховує гроші партнерам, якщо вони допомагають на форумі клієнтам. Це стимулює відповіді на форумі.
Чому все саме так і чому я вважаю цю угоду прийнятною та конкурентною на ринку. Якщо опустити всі юридичні моменти, то ключовий бізнес OneBox:
- або надання софту в оренду як є (хмара, оренда)
- або продаж права використання софту на своїх серверах (коробка, продаж активаційних ключів чи ліцензій).
Все інше – не бізнес OneBox, і він не приносить грошей (взагалі).
Іншими словами, ми прямим текстом говоримо всім клієнтам:
шановний клієнт, ви за 25 USD/month отримуєте софт, на розробку якого ми витрачаємо приблизно 500 000 USD на рік.
Це хороша угода за 250 USD/рік отримати софт ціною в 500К/рік.
Недолік цієї угоди – треба миритися з відсутністю технічної підтримки, не можна ні з ким поговорити голосом.
Щоб налагодити цей момент є:
- безкоштовний форум
- платні партнери, які з вами розмовлятимуть та допомагатимуть вам. Але вони не є частиною OneBox, це окремі компанії, OneBox їх не створював. Ці компанії самі подивилися на OneBox, побачили нестачу бізнес-моделі "ні підтримки" і вирішили на цьому заробити.
Докладніше про цю модель я розповідав ось тут - https://youtu.be/oAJxxHXbjgA
Ще десь на форумі я вже писав, але повторюсь:
Чому з OneBox не можна поговорити? Все просто – бо я так хочу. Це звучить зухвало, але створити такий софт як ви бачите (OneBox OS) можна лише за одного розкладу - якщо мене (і розробників) не смикають. Тому я беру купу грошей і вливаю її в софт, щоб потім роздати користувачам за дешево. Така модель.
Другий аргумент, чому ця модель є прийнятною для ринку:
Microsoft, Apple, Google, Adobe, Facebook. Спробуйте написати їм на підтримку. Її просто нема. Вони мають хороші технічні продукти, які коштують копійки для користувачів. Але далеко не всі користувачі можуть з ними розібратися, і оскільки ці фірми не виробляють техпідтримку. В результаті ці продукти самі обростають сторонніми компаніями, які закривають цю проблему: з'являються сисадміни-установники windows, курси по windows, з'являються налаштовувачі iphone, з'являються розробники google сервісів, з'являються дизайнери photoshop, курси photoshop, з'являються smmщики.
Простими словами: беремо унікальний продукт, хороший продукт, викошуємо з нього "з ким можна поговорити" – і отримуємо драйвер зростання.
12.07.2021, 21:23
Как со мной связаться - никак :)
Задавайте вопросы на форуме публично - и я отвечу.
Подробнее - https://1b.app/ru/user/11/
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Щодо верифікації – все просто, це разова процедура, ми просимо вказати людину реальний емейл та телефон. Не для того, щоб надсилати йому листи, а для того, щоб людина не тролила інших користувачів з різних облікових записів. Повірте, є такі унікальні люди, і вони нас дратують.
З приводу usability, наскільки я розумію, у вас є три проблеми:
1. кнопка назад іноді працює абияк. Ця проблема вирішена в OneBox OS (там просто немає кнопки Назад, там інший принцип навігації і він набагато кращий і зрозуміліший)
2. десь показується багато нулів у цифрах. На жаль, за описом не зрозумів де саме. Буду вдячний, якщо створите окрему тему на форумі та додасте пару скріншотів. Ми виправимо. Безкоштовно.
3. аналогічно пункту 2 відповім та по порядку Прізвище-Ім'я / Ім'я-Прізвище. Наскільки мені відомо цей нонсенс, тому що форматування імен завжди однакове в OneBox і проходить через один і той же метод видачі імені контакту (років 8 тому я його сам і придумав). Покажіть, будь ласка, де порядок ПІБ поплутаний – будь-які два місця – і ми всі знайдемо та поправимо. Безкоштовно.
Також хочу зазначити, що часто буває, що користувач створює два різні контакти, у яких різні телефони, і в одного прізвище записано в імені, а ім'я в прізвище. Візуально здається що це збоїть система і контакти показує абияк - але в реальності це можуть бути просто два різні контакти. Один створений вручну, другий автоматично створений якимсь парсером листів (це приклад).
Загалом буду вдячний, якщо покажіть конкретні моменти за пунктами 2 і 3 - і OneBox все поправить.
Дякую.
13.07.2021, 22:13
Как со мной связаться - никак :)
Задавайте вопросы на форуме публично - и я отвечу.
Подробнее - https://1b.app/ru/user/11/
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Не можу з вами погодиться з приводу тих. підтримки.
1. Ви надаєте софт, але є поняття сервісу при наданні послуг або продажу товарів. Якщо вам так важливо заробляти на всьому, то як бізнесмен ви можете зробити простий прорахунок - це зарплата, яку потрібно платити 5-10 співробітникам тих. підтримки (які можуть давати відповідь, до речі, не тільки по телефону, а й у месенджерах) розділена на кількість клієнтів, і додати це до вартості вашого продукту. У цьому є сервіс. Для мене OneBox зараз - це недопродукт, тому що я не можу використовувати на повну всі його функції, мені доводиться по кілька днів чекати на прості запитання, які здавалося б можна було викласти в інструкції.
2. "Все просто - тому що я так хочу" - це не зухвало, це ваше право, але між рядками я як клієнт читаю: "Ви не перший клієнт, який нам це пише, але я не хочу вирішувати цей біль свого клієнта, тому що я так хочу, не парте мені мозок і йдете за гроші розбирайтеся з нашими партнерами-настроювачами"
Можливо, моя відповідь здасться вам зухвалою, але як мінімум я так розумію, що в OneBox ви ЛПР (у вашому профілі не вказана посада), і повинні отримувати зворотний зв'язок від клієнтів.
3. І якщо вже ви порівнюєте себе з такими гігантами як Microsoft, Apple, Google, Adobe, Facebook, то у них є база знань, в якій можна отримати відповідь на будь-яке технічне питання, а з тих. підтримкою Google та Facebook спілкувалася сама особисто.
4. І якщо вже у вас таке категоричне ставлення до тих підтримки, то дуже важливо при продажі вашого продукту уточнювати момент щодо клієнтської підтримки, на кшталт:
"Вартість софту на місяць - .....
Вартість налаштування софту - .... (врахуйте, кількість місяців налаштування збільшиться мінімум у 3 рази після складання ТЗ та підписання договорів)
Вартість тих підтримки - 100 доларів - 1 питання, навіть якщо це питання "Як налаштувати дату та час"
*Примітка - простим маленьким компаніям, які не мають айтішника в штаті, прохання не турбувати і не купувати наш продукт"
15.07.2021, 10:57
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Юлія,
зараз ви налаштовуєте на тому, щоб OneBox надавав послугу, яку він не хоче надавати (я не хочу її надавати).
Ми прямим текстом пишемо ось тут про ризики - https://crm-onebox.com/ru/prices/#collaboration_scheme_and_risk_notification
Цей абзац написаний на цій сторінці щонайменше рік, і на неї є пряме посилання у всіх оплатах, включаючи паперові рахунки.
Цитую:

OneBox - це операційна система для бізнесу, яку можна збирати та налаштовувати "під себе", як конструктор.
OneBox не є готовим рішенням якогось бізнес-завдання, тому що не існує двох абсолютно однакових бізнесів із абсолютно однаковими бізнес-процесами.
Програмне забезпечення OneBox продається як є (AS IS).
На сайті спеціально є безкоштовний вічний тариф, який дозволяє вам дізнатися та оцінити без будь-яких обмежень у часі, які можливості надає програмний продукт OneBox.
Якщо вам знадобиться якийсь новий функціонал, доопрацювання існуючого функціоналу, приватна технічна підтримка, допомога з налаштуванням будь-якої частини OneBox - ви можете замовити це додатково у наших інтеграторів.

Для мене не важливо заробляти на всьому поспіль. Для мене важливо заробляти лише на тому, що хочу. Розумієте, я можу заробляти багато чого, починаючи від установки windows, закінчуючи миттям підлог в офісах. Але заробляти я хочу і заробляю – на продажі софту як він є.
На вартість послуг партнерів я ніяк не впливаю, вони самі будують ціноутворення. Якщо їхні послуги купують – вони підвищують ціни, продають – знижують ціни. Як саме вони їх надають, по яких днях, з якими регламентами відповідей – це виключно їхня справа. Це окремі компанії. Партнерів багато, і клієнт має право переходити від одного партнера до іншого, та хоч з 10ю відразу працювати.
Ми довго можемо сперечатися про правильність чи не правильність моєї моделі бізнесу, але вирішує це все ринок на довгій дистанції.
На жаль, саме ваш біль "хочу, щоб у OneBox була швидка технічна підтримка" - я не вирішу тим способом, який ви від мене очікуєте.
Є безкоштовний форум, платні партнери, на цьому все.
Це і є Customer Support.
З решти болів з приводу нулів, округлень, ПІБ/ІФО - я написав вище, що потрібно зробити - і ми вам допоможемо.
Це і є Product Support.
Ось тут описана різниця між Product Support vs Customer Support - https://crm-onebox.com/ru/prices/#difference
15.07.2021, 13:44
Как со мной связаться - никак :)
Задавайте вопросы на форуме публично - и я отвечу.
Подробнее - https://1b.app/ru/user/11/
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар