1b.app
Скопійоване посилання -

Уточнення інформації перед оновленням

Бокс https://box.ltec.com.ua/admin/
Планується перехід до OS. Необхідно уточнити інформацію про перенесення, а саме:
1. Чи перенесуться всі доробки, що робилися для цього OneBox? Можете надати список доопрацювань?
2. Яка інформація 100% перенесеться в OS? Потрібно знати що витягувати щоб потім відновити в новій версії.
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

1. Ні, перенесуться в повному обсязі доробки. Точного списку доробок немає, бо їх кількасот на місяць як мінімум. Якщо цікавить щось конкретне - ставте конкретні питання
2. Багато переноситься на os. З того, що точно видалено це ліве меню, теги товарів, shop, заново потрібно буде переналаштувати права доступу.
02.02.2022, 15:25
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Пятецкий Николай Николаевич
Insiders - OneBox
Іменна ліцензія
Дідусь Мороз, а ти можеш глянути по конкретному боксу які були доробки, я не думаю що там був якийсь лютий кастом, але про всяк випадок хочу бути впевненим?
І скільки коштуватиме перенесення цього боксу на коробку з урахуванням поновлення до ОС, як і раніше 2 години?
Тобто, треба буде перенести та оновити чи навпаки.
02.02.2022, 15:38
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


П'ятецький Микола Миколайович
OneBox Insiders написав:
Дідусь Мороз, а ти можеш глянути по конкретному боксу які були доробки, я не думаю що там був якийсь лютий кастом, але про всяк випадок хочу бути впевненим?

Доробки робляться над конкретний бокс а загальну гілку, у якому перебуває цей бокс. У цю гілку робиться ~200-400 доробок на місяць. Як ти вже зрозумів перелік усіх доробок сенсу давати нікому немає. Якщо ти про кастом, то жодного кастома на цьому проекті немає. Якщо тобі не вистачить якийсь із доопрацювань з mvp то в середньому перенести одну доопрацювання з mvp в os займе годину.
02.02.2022, 16:10
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Пятецкий Николай Николаевич
Insiders - OneBox
Іменна ліцензія
Щодо перенесення з хмари на коробку – 2 години?
02.02.2022, 17:46
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Тут на жаль не підкажу, я не в курсі скільки це коштує. Уточни будь ласка у місці де тобі сказали про 2ч
03.02.2022, 10:23
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар