1b.app
Скопійоване посилання -

Потрібна доопрацювання перерахунку цін

Зараз у нас перерахунок цін працює таким чином:
можемо вибрати пріоритет вибору ціни
але ми не можемо вибрати пріоритет вибору складу для вибору ціни.
Наприклад, у мене є 5 рівнів цін, які мають працювати для ЛК
Але для цих цін має братися залишок лише зі складу 1. Надалі буде склад 2 і 3, тобто їх може бути багато.
Потрібне налаштування, яке дозволить брати ціну для рівнів цін, потрібних мені, зі складу чи постачальника.
Пропоную таке налаштування:
Для правил націнки https://cabinet.b2bframes.com/admin/shop/marginrule/ ми можемо вказати Склад або Постачальника, для якого правило має спрацювати
Чи можемо доопрацювати галочку, якщо обраний склад чи постачальник, то брати ціну від цього складу чи від цього постачальника. Якщо включена галочка і правило за пріоритетами має бути обране, але на обраному складі або обраного постачальника товару немає, то пропускати це правило, вибирати наступне.
Галочка потрібна всередині правила, кожного правила потріб
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:


Чи можемо доопрацювати галочку, якщо обраний склад чи постачальник, то брати ціну від цього складу чи від цього постачальника.

Ось тут трохи не зрозуміло – у тебе ж якщо обраний у правилі постачальник і він підходить – то й береться його ціна, і на неї робиться націнка.
Зі складом мабуть аналогічно? Не зрозуміло в чому буде відмінність вибору ціни від поточної
06.04.2021, 15:57
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Суханіцький Андрій ВАНБОКС КОРП
OneBox Corp - Інтегратор
Іменна ліцензія

Тиндик Максим Вадимович писав/ла:

Чи можемо доопрацювати галочку, якщо обраний склад чи постачальник, то брати ціну від цього складу чи від цього постачальника.

Ось тут трохи не зрозуміло – у тебе ж якщо обраний у правилі постачальник і він підходить – то й береться його ціна, і на неї робиться націнка.
Зі складом мабуть аналогічно? Не зрозуміло в чому буде відмінність вибору ціни від поточної

Суть у тому, що, наприклад, роблю пріоритет на правило з потрібними мені націнками, але я хочу щоб закупівля в картці була за складом, який вказаний у цього правила. Але так не виходить, тому що, якщо товар є ще на іншому складі, залишок якого оприбутковано раніше, то бокс бере ціну з іншого складу.
Ми знаємо, що бокс вибирає залишок за методом FIFO, тобто від першого приходу до найпізнішого, що нам не підходить, тому що потрібно брати склад 1 і ціну зі складу 1, а зараз якщо я поставлю фільтр у правилі по складу, то це правило взагалі не враховуватиметься, оскільки бокс братиме ціну з іншого складу.
Я ж хочу, щоб пріоритет правила визначав, звідки брати ціну, а не за раннім залишком. Чи можливо додати налаштування додатково до налаштування ?
06.04.2021, 18:24
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Ну як би якщо допрацьовувати склади в правила і рефакторити перерахунки цін - це займе годин до 30 годин.
08.04.2021, 16:50
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Суханіцький Андрій ВАНБОКС КОРП
OneBox Corp - Інтегратор
Іменна ліцензія

Тиндик Максим Вадимович писав/ла:
Ну як би якщо допрацьовувати склади в правила і рефакторити перерахунки цін - це займе годин до 30 годин.

Склади ми вже маємо в правилах
Потрібно зробити, щоб ціна бралася зі складу та за правилом
08.04.2021, 16:56
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Склади у нас вже є у правилах
Потрібно зробити, щоб ціна бралася зі складу та за правилом

так, але від цього не легше – адже логіка там проста – бере старий залишок, під нього підбирає правило і вважає
а тепер виходить потрібно зробити перерахунок як за постачальниками - перебирати правила, під кожне отримувати залишок, вважати що пріоритетно - це дуже багато рефакторингу -я навіть ближче до 40 годин оцінив це
08.04.2021, 17:17
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Суханіцький Андрій ВАНБОКС КОРП
OneBox Corp - Інтегратор
Іменна ліцензія

так, але від цього не легше – адже логіка там проста – бере старий залишок, під нього підбирає правило і вважає
а тепер виходить потрібно зробити перерахунок як за постачальниками - перебирати правила, під кожне отримувати залишок, вважати що пріоритетно - це дуже багато рефакторингу -я навіть ближче до 40 годин оцінив це

У нас є такий функціонал https://cabinet.b2bframes.com/admin/shop/margin-periods/add/ - він не зможе витягувати націнки з довідника? Може, ми сюди можемо записати, щоб зі складу він брав ціну?
Або ми можемо зробити можливість взяти ціну для націнки з будинку поля? Тільки спочатку потрібно запустити дію в товарі "Обчислити середню ціну оприбуткування ..." і доопрацювати в цю дію, щоб воно за FIFO брало ціну. Це повинно бути менше 40 годин точно.
14.04.2021, 18:11
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


У нас є такий функціонал https://cabinet.b2bframes.com/admin/shop/margin-periods/add/ - він не зможе витягувати націнки з довідника? Може, ми сюди можемо записати, щоб зі складу він брав ціну?

Начебто ні, лише вказані ціни.
Це ніби робилося для проекту-готелю, де щодня були різні ціни на номери.
Не думаю що ми сюди пхатимемо твою логіку зі складами - те ж саме за фактом, але в інше місце)

Або ми можемо зробити можливість взяти ціну для націнки з будинку поля? Тільки спочатку потрібно запустити дію в товарі "Обчислити середню ціну оприбуткування..." і доопрацювати в цю дію, щоб вона за FIFO брала ціну. Це повинно бути менше 40 годин точно.

Ну так не роби перерахунок цін (якщо брати ціну з доп.поля), а роби якось періодичне оновлення товарів, щоб дії запускалися (або доопрацювати таку дію раз на годину) і став дію щоб копіювати доп.поле в ціну. Городити подібні милиці у перерахунок цін ми не будемо.
По доопрацюванні в дію "Обчислити середню ціну оприбуткування..." - так у дії ж йдеться про середню ціну, але брати не середню? Ну можна зробити – але як склад визначатиме пріоритетний?
15.04.2021, 15:21
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Суханіцький Андрій ВАНБОКС КОРП
OneBox Corp - Інтегратор
Іменна ліцензія
ТЗ виглядатиме так:
Для дії "Обчислити середню ціну оприбуткування продукту та записати в додаткове поле" https://take.ms/PZy5q
Доопрацювати можливість вказувати пріоритети складів:
- Додаємо галочку "Брати ціну оприбуткування за методом FIFO (замість середньої ціни)"
- Якщо галочка встановлена - показуємо 2 колонки: Склад (зі списку складів), Пріоритет (вказуємо вручну ціле число, що вище число, то вище пріоритет).
- Робимо налаштування "Додати налаштування пріоритету" - при натисканні додається ще один рядок зі складом та пріоритетом
У результаті ставимо, наприклад, 2 склади
Склад 1 - Пріоритет 2
Склад 2 - Пріоритет 1
Працювати має так - якщо є залишок на складі з найвищим пріоритетом (в даному випадку Склад 1), то беремо ціну з нього доти, доки товар на ньому не закінчиться за FIFO
Якщо товар закінчився на Склад 1, то начитаємо від раннього приходу витягувати ціну зі Склад 2 і так за всіма пріоритетами. Ділити в ціні нічого не потрібно, беремо тільки ціну, за якою оприбутковано товар, тобто в змінних НЕ застосовувати підсумовування та поділ
Решта – робимо довідник, у нього пишемо умову для товару + значення націнок, дані значення витягуємо у картку товару за умовою, а потім формулою робимо розрахунок кожного рівня цін.
___________________________________
У нас вже є 40+ дій при збереженні картки товару, що може спричинити тривалу обробку товарів + додати дії для прорахунку цін (5 дій) та заповнення з довідника (5 дій)
Якщо ми зробимо такі доробки:
1) Для дії "Порахувати значення за формулою та записати у вказане поле" https://take.ms/e1wSt
додати можливість вказати кілька рядків для запису різних значень у різні поля https://take.ms/lv9FU
як у налаштуванні нижче
2) Для дії "Заповнити додаткове поле на основі додаткових полів та даних довідника" https://take.ms/g1eNC
Додати можливість взяти кілька значень із довідника та заповнити різні поля продукту https://take.ms/tOsZl
Чи оптимізує цей час на обробку всіх дій? За допомогою цих доробок зможу скоротити кількість дій до 10-20.
Оціни це, будь ласка?
15.04.2021, 18:19
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Для дії "Обчислити середню ціну оприбуткування продукту та записати в додаткове поле" https://take.ms/PZy5q
Доопрацювати можливість вказувати пріоритети складів:
- Додаємо галочку "Брати ціну оприбуткування за методом FIFO (замість середньої ціни)"
- Якщо галочка встановлена - показуємо 2 колонки: Склад (зі списку складів), Пріоритет (вказуємо вручну ціле число, що вище число, то вище пріоритет).
- Робимо налаштування "Додати налаштування пріоритету" - при натисканні додається ще один рядок зі складом та пріоритетом
У результаті ставимо, наприклад, 2 склади
Склад 1 - Пріоритет 2
Склад 2 - Пріоритет 1
Працювати має так - якщо є залишок на складі з найвищим пріоритетом (в даному випадку Склад 1), то беремо ціну з нього доти, доки товар на ньому не закінчиться за FIFO
Якщо товар закінчився на Склад 1, то начитаємо від раннього приходу витягувати ціну зі Склад 2 і так за всіма пріоритетами. Ділити в ціні нічого не потрібно, беремо тільки ціну, за якою оприбутковано товар, тобто в змінних не застосовувати підсумовування та поділ

14год

1) Для дії "Порахувати значення за формулою та записати у вказане поле" https://take.ms/e1wSt
додати можливість вказати кілька рядків для запису різних значень у різні поля https://take.ms/lv9FU
як у налаштуванні нижче
2) Для дії "Заповнити додаткове поле на основі додаткових полів та даних довідника" https://take.ms/g1eNC
Додати можливість взяти кілька значень із довідника та заповнити різні поля продукту https://take.ms/tOsZl
Чи оптимізує цей час на обробку всіх дій? За допомогою цих доробок зможу скоротити кількість дій до 10-20.

Не думаю, що це дасть якийсь приріст у швидкодії.
Ти ту ж кількість прорахунків робитимеш - хоч у рамці однієї дії, хоч у межах кількох.
16.04.2021, 15:08
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Суханіцький Андрій ВАНБОКС КОРП
OneBox Corp - Інтегратор
Іменна ліцензія

Тиндик Максим Вадимович писав/ла:
Не думаю, що це дасть якийсь приріст у швидкодії.
Ти ту ж кількість прорахунків робитимеш - хоч у рамці однієї дії, хоч у межах кількох.

як мінімум не потрібно буде робити однакову перевірку приблизно 5-7 разів, а зробити лише раз, а далі вже зробити підрахунки, те саме і з довідниками, не шукати постійно довідник та умови, а 1 раз знайти та дістати всі значення.
Якщо це не впливає, то що можна зробити?

Суханицький Андрій
Інтегратор Premium-партнер
Integrator CRM написав:
У результаті ставимо, наприклад, 2 склади
Склад 1 - Пріоритет 2
Склад 2 - Пріоритет 1
Працювати має так - якщо є залишок на складі з найвищим пріоритетом (в даному випадку Склад 1), то беремо ціну з нього доти, доки товар на ньому не закінчиться за FIFO
Якщо товар закінчився на Склад 1, то начитаємо від раннього приходу витягувати ціну зі Склад 2 і так за всіма пріоритетами. Ділити в ціні нічого не потрібно, беремо тільки ціну, за якою оприбутковано товар, тобто в змінних не застосовувати підсумовування та поділ

що якщо те саме налаштування з пріоритетами за складами, тільки беремо середню ціну, як зараз
16.04.2021, 16:39
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


як мінімум не потрібно буде робити однакову перевірку приблизно 5-7 разів, а зробити лише раз, а далі вже зробити підрахунки, те саме і з довідниками, не шукати постійно довідник та умови, а 1 раз знайти та дістати всі значення.
Якщо це не впливає, то що можна зробити?

Робити мультиналаштування в дію "Порахувати значення за формулою та записати у вказане поле" - цінність яка? я начебто не бачу у твоєму прикладі якихось перевірок. І яку частину ти хочеш занести в мультиналаштування - з усілякими галочками та точністю, а перевірка одна для всіх формул?
Для "Заповнити додаткове поле на підставі додаткових полів та даних довідника" зробити мультиналаштування якесь поле заповнити - години 3
16.04.2021, 17:12
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Суханіцький Андрій ВАНБОКС КОРП
OneBox Corp - Інтегратор
Іменна ліцензія

Тиндик Максим Вадимович писав/ла:
Робити мультиналаштування в дію "Порахувати значення за формулою та записати у вказане поле" - цінність яка? я начебто не бачу у твоєму прикладі якихось перевірок. І яку частину ти хочеш занести в мультиналаштування - з усілякими галочками та точністю, а перевірка одна для всіх формул?

Я про ці умови
У мене на цю умову стоїть 5-6 дій
16.04.2021, 17:17
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Ну так мультиналаштування ти ж хочеш по прорахунку формул - там тільки прорахунок і куди заповнювати потрібно?
16.04.2021, 17:25
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Суханіцький Андрій ВАНБОКС КОРП
OneBox Corp - Інтегратор
Іменна ліцензія

Тиндик Максим Вадимович писав/ла:
Ну так мультиналаштування ти ж хочеш по прорахунку формул - там тільки прорахунок і куди заповнювати потрібно?

Так, виходить, що один раз ми перевірили виконання умови і порахував усі формули, якщо буде мультинастройка, а зараз у кожній дії перевіряємо - рахуємо, перевіряємо - рахуємо...
Я думав, що це впливає на швидкість.
16.04.2021, 17:29
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Так, виходить, що один раз ми перевірили виконання умови і порахував усі формули, якщо буде мультинастройка, а зараз у кожній дії перевіряємо - рахуємо, перевіряємо - рахуємо...
Я думав, що це впливає на швидкість.

Ну якщо рахувати в мілісекундах - то так.
Зробити в дії мультиналаштування прорахунку - 6ч
16.04.2021, 17:33
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Суханіцький Андрій ВАНБОКС КОРП
OneBox Corp - Інтегратор
Іменна ліцензія
Дякую за консультацію
16.04.2021, 17:35
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар