1b.app
Скопійоване посилання -

Очікуваний прихід

Є таблиця, в якій відображається очікуваний прихід товару на склад. Реалізовано це через вихідні бізнес-процеси.
/admin/shop/report/expected/products/
Як передбачалося виводити в цей "звіт" інформацію щодо товарів, які не прив'язані до замовлень клієнтів? Адже у будь-якої компанії - це половина всіх закупівель. Не вважаю, що такий функціонал не передбачений.
Наприклад, клієнт хоче поліпшити асортимент товарів у себе і закуповує товарів, яких у нього ще не було на складі (очевидно, замовлень теж немає по них).
Або ж формує замовленню постачальнику і побачити, що є можливість замовити товар А, який вже незабаром закінчився або закінчився місяць тому.
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:


Корець Валентин
Клієнт писав/ла:
Наприклад, клієнт хоче поліпшити асортимент товарів у себе і закуповує товарів, яких у нього ще не було на складі (очевидно, замовлень теж немає по них).
Або ж формує замовленню постачальнику і побачити, що є можливість замовити товар А, який вже незабаром закінчився або закінчився місяць тому.

https://orc-test.kiev.ua/admin/shop/storage/report/reserve/ мінімальний резерв вам не підійде?
Ви можете додати, як ви кажете, товари які вам потрібні - а після дії по них сформувати автоматично процеси на закупівлю у постачальника.
22.01.2021, 18:15
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Ну це ж буде нове замовлення постачальнику формуватись?
А з ним, відповідь, дублювання всієї автоматизації, що не потрібно.
На практиці ж завжди завжди. Формується величезний замовлення постачальнику, наприклад, на 600 позицій, частина товару туди потрапляє від замовлень клієнту, частина додається вручну (без прив'язки до замовлення клієнта), потім все друкується, відправляється на пошту постачальнику. Потрібно, щоби це все зберігалося.
Я маю, через вісь це доопрацювання:
https://crm-onebox.com/ru/support/stock/5777-zrobiti-doopratsyuvannya/
Нам потрібно побачити очікуваний прихід у таблиці. Функціонал у боксі, ніби, є з цього. Але працює він дуже дивно.
22.01.2021, 19:20
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Корець Валентин написав:
Ну це ж буде нове замовлення постачальнику формуватись?
А з ним, відповідь, дублювання всієї автоматизації, що не потрібно.
На практиці ж завжди завжди. Формується величезний замовлення постачальнику, наприклад, на 600 позицій, частина товару туди потрапляє від замовлень клієнту, частина додається вручну (без прив'язки до замовлення клієнта), потім усе друкується, відправляється на пошту постачальнику. Потрібно, щоби це все зберігалося.

Ну тут вже я не знаю як ви працюєте – тому пропоную більш очевидні варіанти для мене.
А на замовлення клієнтів ви замовлення у постачальника робите так само з якоюсь періодичністю (наприклад цілий день на замовлення клієнтів набиваються замовлення постачальникам, а потім увечері замовляєте)?
Якщо так - то можливо вам потрібно щоб автоматизація за мін.резервами спрацьовувала в якийсь час і замість створення нових своїх замовлень - шукала існуючі по постачальникам (на стартових етапах) ?

Корець Валентин написав:
Я маю, через вісь це доопрацювання:
https://crm-onebox.com/ru/support/stock/5777-zrobiti-doopratsyuvannya/
Нам потрібно побачити очікуваний прихід у таблиці. Функціонал у боксі, ніби, є з цього. Але працює він дуже дивно.

Я рекомендую вам відповідні доопрацювання обговорювати у відповідних темах.
25.01.2021, 14:24
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар