1b.app
Скопійоване посилання -

Не працює імпорт продуктів

Відповіді:

Добрий день. Я знаю приблизно 50 способів імпортувати продукти у бокс. Будь ласка, уточніть через яку дію або через який блок ви імпортуєте продукти?
01.06.2022, 12:03
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


anonymous hamster
OneBox production написав:
Добрий день. Я знаю приблизно 50 способів імпортувати продукти у бокс. Будь ласка, уточніть через яку дію або через який блок ви імпортуєте продукти?

Вкладка "Продукти" - Операції з імпорту/експорту - Завантаження файлу (див. скрін).
Бокс підтверджує, що за кілька хвилин зміни будуть застосовані і нічого не відбувається, продукти не оновлюються.
01.06.2022, 13:57
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

https://crm.hotsalon.com.ua/admin/shop/integrations/sms-TurboSMS/control/ ви інтеграцію навіщо відключили? Від неї намагаються вирушити старі смс, але так як інтеграція відключена хвилинний крон фаталіт. Відповідно все що далі не спрацьовує, у тому числі й імпорт продуктів
01.06.2022, 14:32
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


anonymous hamster
OneBox production написав:
https://crm.hotsalon.com.ua/admin/shop/integrations/sms-TurboSMS/control/ ви інтеграцію навіщо відключили? Від неї намагаються вирушити старі смс, але так як інтеграція відключена хвилинний крон фаталіт. Відповідно все що далі не спрацьовує, у тому числі й імпорт продуктів

Відключили у терміновому порядку, щоб не вирушали СМС, бо війна... ми не працювали 3 місяці.
У нас, крім усього іншого, зараз не працюють усі інтеграції: телефонія, банки, все... Я так розумію це через це.
Як цю ситуацію можна виправити, при цьому видалити всі невідправлені СМС (TurboSMS підключати поки що не мають наміру)?
01.06.2022, 17:04
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Потрібно було в налаштуваннях просто забрати галочку "Активний". Співробітникам OneBox заборонили доступ до боксу спеціально, щоб не допомагали на форумі?)
01.06.2022, 17:37
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


anonymous hamster
OneBox production написав:
Потрібно було в налаштуваннях просто забрати галочку "Активний". Співробітникам OneBox заборонили доступ до боксу спеціально, щоб не допомагали на форумі?)

Так, начебто прибирали активний, а воно зовсім відключилося.
Як можна вирішити цю проблему, щоб своєчасно вся інформація у боксі оновлювалася?
Якось треба починати роботу, а все гальмує.
01.06.2022, 17:51
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


anonymous hamster
OneBox production написав:
Потрібно було в налаштуваннях просто забрати галочку "Активний". Співробітникам OneBox заборонили доступ до боксу спеціально, щоб не допомагали на форумі?)

Допоможіть будь ласка! Доступ відкрито.
01.06.2022, 17:55
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

я прибрав уже галочку, коли написав.
01.06.2022, 18:26
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар