1b.app
Скопійоване посилання -

Проблема з оновленням наявності з розвантаження постачальника

Добрий день.
На низці продуктів необхідно відключити наявність вручну.
Я вручну прибираю галочки "Перераховувати наявність з постачальниками та складами" та "Продукт у наявності" ( , але при кожному запуску автоматичної дії раз на годину "Універсальний імпорт продуктів" у товару проставляється галочка "Продукт в наявності і він ставати знову активним.
Допоможіть знайти проблему: я щось не так налаштував, або галочка "Перераховувати наявність з постачальниками та складами" не коректно працює?
Приклад товару із проблемою: https://smartgroup.crm-onebox.com/app/product/8469/edit/
Дії щогодини: (6-е зверху) https://smartgroup.crm-onebox.com/app/automatization/hour/edit/
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Суханіцький Андрій ВАНБОКС КОРП
OneBox Corp - Інтегратор
Іменна ліцензія

Петречко Василь
ФОП Петречко Василь Анатолійович написав:
"Універсальний імпорт продуктів"

У цій дії заберіть галочку - але це для нових товарів
Або ж, може бути вказано як констранта - у такому разі потрібно прибрати ці налаштування
05.12.2021, 18:35
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Суханіцький Андрій ВАНБОКС КОРП
OneBox Corp - Інтегратор
Іменна ліцензія

Петречко Василь
ФОП Петречко Василь Анатолійович написав:
у товару проставляється галочка "Продукт у наявності" і він стає знову активним.

Якщо у вас проставляється безпосередньо наявність, то тут проблема гірша, тому що вам потрібно в дії ірати поле, яке оновлює наявність... Хоча якщо у вас наявність проставляється на підставі постачальників і складів, то наявність завантажувати з файлу і не потрібно.
І тоді очистіть поле з наявністю та текстом наявності
05.12.2021, 18:38
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Петречко Василий
Іменна ліцензія

Суханицький Андрій
OneBox CORP
Integrator написав:
ков і складів, то наявність завантажувати з файлу і не потрібно

У вивантаженні не варто константа для сихронізації наявності і після того як автоматизація спрацьовує галочка "Перераховувати наявність з постачальниками та складами" не проставляється, а ось "Продукт в наявності" стає активною.
Як я розумію за логікою, якщо галочки "Перечитувати наявність..." ні, то відповідно наявність і не повинна оновлюватися, правильно? - Це якийсь баг?
Як докорінно вирішити цю проблему, щоб продукти, у яких немає галочки "Перераховувати наявність", наявність не оновлювалося, але при цьому оновлювалося у всіх інших?
Зараз у налаштуваннях вивантаження так:
05.12.2021, 21:48
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Суханіцький Андрій ВАНБОКС КОРП
OneBox Corp - Інтегратор
Іменна ліцензія

Петречко Василь
ФОП Петречко Василь Анатолійович написав:
У вивантаженні не варто константа для сихронізації наявності і після того як автоматизація спрацьовує галочка "Перераховувати наявність з постачальниками та складами" не проставляється, а ось "Продукт в наявності" стає активною.
Як я розумію за логікою, якщо галочки "Перечитувати наявність..." ні, то відповідно наявність і не повинна оновлюватися, правильно? - Це якийсь баг?
Як докорінно вирішити цю проблему, щоб продукти, у яких немає галочки "Перераховувати наявність", наявність не оновлювалося, але при цьому оновлювалося у всіх інших?
Зараз у налаштуваннях вивантаження так:

Зверніть увагу на мій другий коментар, це не помилка і не проблема, це налаштований імпорт у вас, Ви імпортуєте галочку наявності з файлу
05.12.2021, 23:29
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар