1b.app
Скопійоване посилання -

Проблеми з відображенням Таблиці продуктів

Продукти додані таблицею в інтерфейс БП. Перший рядок заповнюється коректно, другий та наступні додані рядки відображають поля у текстовому форматі. Наприклад, перше поле (перша колонка) у форматі посилання має бути. Але заповнити посилання не виходить. Шосте поле, або 6-а колонка "Ціна за штуку" у форматі Ціле число має бути. У першому рядку відображається число, текст немає можливості додати. А в другому доданому рядку вже текстовий формат. При збереженні всі додані рядки не зберігаються.
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Щоб було посилання та інші "плюшки" потрібно не просто рандомні тексти писати, а знайти і додати продукт у цей рядок.
09.11.2020, 17:38
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Yanina Iurchuk
difreight
А з фіктивними продуктами не будуть відображатися "плюшки" (посилання і тд)
10.11.2020, 14:20
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Вони ж фіктивні, вони не мають посилань.
10.11.2020, 17:27
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Yanina Iurchuk
difreight
А якщо мені треба в таблиці додати зовнішнє посилання на фото продукту в гуглі?
13.11.2020, 10:34
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

зробіть собі додаткове поле продукту процесу, виведіть у таблицю та прописуйте туди будь-які потрібні значення
13.11.2020, 10:55
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Yanina Iurchuk
difreight
Так і зробила. Вивела ID процесу у додаткове поле продукту процесу "Номер процесу". Але він не клікабельний. Як зробити його клікабельним?
13.11.2020, 11:50
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

потрібно вставляти HTML код замість id процесу. Він виглядатиме приблизно так:
Номер процесу
13.11.2020, 12:20
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Yanina Iurchuk
difreight
)) Дякую! Дмитре, чи могли б ви ще пояснити куди вставляти цей код?
Оскільки якщо мова про налаштування автомазизованої дії , то для заповнення полів що/звідки брати є лише варіанти з випадаючого списку. Мождивості прописати щось інше немає.
13.11.2020, 12:43
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Якщо ви хочете вставляти саме код, то вам потрібно 2 додаткові поля.
1. З id процесу, в якому записуєте id процесу
2. З моїм кодом, із заміною змінних. Тут потрібно буде ставити процедуру по оновленню процесу, щоб брало значення з пункту 1 і замінювало на потрібні посилання
13.11.2020, 12:53
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Yanina Iurchuk
difreight
1. Який тип поля вибрати для видображення в ньому активної посилання?
2. Дія,яку я назначаю цій процедурі, називається "Оновити поля продуктів процесу"?
13.11.2020, 13:24
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Yanina Iurchuk
difreight
Дмитро, сорі, я думала ви мені відповідаєте за іншим харчуванням https://crm-onebox.com/ru/support/business-processes/3173-klikabelniy-id-protses...
13.11.2020, 13:48
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар