1b.app
Скопійоване посилання -

Як працює дія "Визначити стать контакту на ім'я (якщо не визначено)" і як розширити цей довідник?

Добридень!
Підкажіть, яка логіка роботи автоматизації "Визначити стать контакту на ім'я (якщо не визначено)"? Вона порівнює дані із якимось довідником? Якщо Так, тоді де знаходиться цей довідник і чи можна в нього вносити якісь інші дані (імена)?
Задаю це питання, оскільки воно не визначає імена, написані українською мовою.
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Доброго дня, все працює трохи простіше )
Воно дивиться поле "Ім'я", далі дивиться всю базу контактів у боксі і якщо знаходить такий контакт у якого таке ж ім'я і вказана підлога, далі контакту де відбулося збереження (ми запустили цю дію) буде встановлено підлогу = підлозі знайденого контакту з таким же ім'ям .
Тобто іншими словами, ви вказуєте підлогу своїм клієнтам і далі якщо створюватимете нового або редагуватимете існуючого контакту з таким ім'ям (для якого вже визначено підлогу) то редагованому контакту так само буде змінено підлогу на знайдену)
31.01.2021, 15:13
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Губко Олександр Сергійович
Співробітник писав/ла:
Доброго дня, все працює трохи простіше )
Воно дивиться поле "Ім'я", далі дивиться всю базу контактів у боксі і якщо знаходить такий контакт у якого таке ж ім'я і вказана підлога, далі контакту де відбулося збереження (ми запустили цю дію) буде встановлено підлогу = підлозі знайденого контакту з таким же ім'ям .
Тобто іншими словами, ви вказуєте підлогу своїм клієнтам і далі якщо створюватимете нового або редагуватимете існуючого контакту з таким ім'ям (для якого вже визначено підлогу) то редагованому контакту так само буде змінено підлогу на знайдену)

Олександр,
спасибі за інформацію.
Відмінне рішення :)
Я так підозрюю, якщо на одне ім'я було проставлено два різні значення (наприклад: є контакт з ім'ям Дмитро і підлога М, і таке ж ім'я, але підлога Ж) - надалі потрібно постійно вибирати потрібно значення, тому що Бокс не може визначити якесь саме потрібно вибрати. Правильно?
31.01.2021, 15:28
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Юрченко Роман Сергійович
Клієнт писав/ла:
Я так підозрюю, якщо на одне ім'я було проставлено два різні значення (наприклад: є контакт з ім'ям Дмитро і підлога М, і таке ж ім'я, але підлога Ж) - надалі потрібно постійно вибирати потрібно значення, тому що Бокс не може визначити якесь саме потрібно вибрати. Правильно?

Так, воно просто не визначить
31.01.2021, 19:00
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Губко Олександр Сергійович
Співробітник писав/ла:

Юрченко Роман Сергійович
Клієнт писав/ла:
Я так підозрюю, якщо на одне ім'я було проставлено два різні значення (наприклад: є контакт з ім'ям Дмитро і підлога М, і таке ж ім'я, але підлога Ж) - надалі потрібно постійно вибирати потрібно значення, тому що Бокс не може визначити якесь саме потрібно вибрати. Правильно?

Так, воно просто не визначить

Дякую))
31.01.2021, 19:26
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар