1b.app
Скопійоване посилання -

Помилка фільтра контактів

Доброго дня. У фільтрах контактів неможливо вибрати більше 10 груп. При виборі 11 груп сторінка видає помилку.
Виправте, будь ласка.
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

А нема чого виправляти.
Ви фільтруєте додатковим полем за назвами, при цьому фільтрація відбувається за допомогою GET.
В даному випадку URL виходить довше, ніж дозволено браузером/сервером - ось помилка.
Для прикладу – спробуйте відфільтрувати значення з меншою довгою та більшою кількістю – побачите що на кількості 10 нічого не зав'язано.
19.01.2021, 14:48
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Yanina Iurchuk
difreight

Тиндик Максим Вадимович
Адміністратор писав/ла:
А нема чого виправляти.
Ви фільтруєте додатковим полем за назвами, при цьому фільтрація відбувається за допомогою GET.
В даному випадку URL виходить довше, ніж дозволено браузером/сервером - ось помилка.
Для прикладу – спробуйте відфільтрувати значення з меншою довгою та більшою кількістю – побачите що на кількості 10 нічого не зав'язано.

Зрозуміло. Максиме, яким ще способом можна відфільтрувати контакти, які знаходяться у 2 і більше групах?
19.01.2021, 16:42
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Yanina Iurchuk написав:
Зрозуміло. Максиме, яким ще способом можна відфільтрувати контакти, які знаходяться у 2 і більше групах?

Додавати контакти безпосередньо до "Групи контактів", а не прописувати їм додаткове поле
Тоді у фільтрації братимуть участь безпосередньо ідентифікатори, а вони не займають багато довжини рядка запиту
19.01.2021, 16:44
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Yanina Iurchuk
difreight

Тиндик Максим Вадимович
Адміністратор писав/ла:

Yanina Iurchuk написав:
Зрозуміло. Максиме, яким ще способом можна відфільтрувати контакти, які знаходяться у 2 і більше групах?

Додавати контакти безпосередньо до "Групи контактів", а не прописувати їм додаткове поле
Тоді у фільтрації братимуть участь безпосередньо ідентифікатори, а вони не займають багато довжини рядка запиту

Ми так і робимо. Додаємо у групи контактів безпосередньо.
Додаткове поле виведене лише для того, щоб у списку контактів бачити групу, бо бокс не виводитиме напряму групу у відображенні контактів списком.
Довгі ідентифікатори тому, що у нас групи контактів розділені за категоріями, чи директоріями. Наприклад, Ліди поділяються на релевантні нерелевантні. У свою чергу релевантні розділяються на гарячі та теплі.
Чи ми не правильно розуміємо функціонал груп?
19.01.2021, 17:10
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Ну так у вас же зліва на панелі фільтрів є список груп, де можна перемикатися на потрібну групу. Не розумію, навіщо вам дублювати цю інформацію в додаткове поле і все ускладнювати.
Може вам просто потрібно доопрацювати фільтр груп контактів у вигляді мультиселектора ? Це займе 2 години
20.01.2021, 13:46
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Yanina Iurchuk
difreight

Тиндик Максим Вадимович
Адміністратор писав/ла:
Ну так у вас же зліва на панелі фільтрів є список груп, де можна перемикатися на потрібну групу. Не розумію, навіщо вам дублювати цю інформацію в додаткове поле і все ускладнювати.
Може вам просто потрібно доопрацювати фільтр груп контактів у вигляді мультиселектора ? Це займе 2 години

У мене завдання - відібрати клієнтів, що знаходяться у 2 і більше групах одночасно. І вручну їм залишити одну групу.
Якщо буде мультиселектор – це теж не вирішити проблеми, бо я наперед не знатиму, у яких комбінації груп додані контакти станом на зараз.
Як я дію зараз: Я в панелі фільтрації вибираю менеджера, і далі бокс мені не показує інформацію, в яких групах його клієнти, бо у списку контактів неможливо вивести групу. Тому я зробила додаткове поле, в яке записується група і виводжу його до списку. За ним є можливість фільтрувати.
У файлі я показала, яка структура груп у нас є. За задумом керівництва клієнти мають потрапляти лише до групи 3-ї категорії. На сьогодні вони знаходяться в групах і 1, і 2 і 3 категорій. Як зробити так, щоб у групи 1 та 2 категорій їх не могли додати?
20.01.2021, 14:51
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Yanina Iurchuk написав:
Як я дію зараз: Я в панелі фільтрації вибираю менеджера, і далі бокс мені не показує інформацію, в яких групах його клієнти, бо у списку контактів неможливо вивести групу. Тому я зробила додаткове поле, в яке записується група і виводжу його до списку. За ним є можливість фільтрувати.

Фільтрація по додатковому полю те саме діє через АБО.
Ну так може вам для перегляду "Контакти списком" потрібно доопрацювати колонку "Групи", куди вивести групи контакту (деревом), кожен з нового рядка? Якщо так – це займе 2 години доопрацювання.

Yanina Iurchuk написав:
У файлі я показала, яка структура груп у нас є. За задумом керівництва клієнти мають потрапляти лише до групи 3-ї категорії. На сьогодні вони знаходяться в групах і 1, і 2 і 3 категорій. Як зробити так, щоб у групи 1 та 2 категорій їх не могли додати?

Такої можливості немає.
Як варіант можна зробити дію в автоматизацію контактів, щоб при редагуванні контакту перевіряти, чи всі групи контакту є "кінцевими" (не мають дочірніх груп), і якщо хоч одна не кінцева - видавати помилку з потрібним текстом. Якщо таке підійде – реалізувати його займе 2 години доопрацювання.
20.01.2021, 15:37
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар