1b.app
Скопійоване посилання -

Як можна відповідати тим підтримці з боксу (пошта ТП йде з префіксом)

Листи від розетки надходять від ящика support@rozetka.zendesk.com
Але коли в гугле відповідаєш то там вказана реальна скринька для відповіді
Наприклад "support+id2603550@rozetka.zendesk.com" (скрин)
Але коли відповідаєш з боксу, то відповідь дає написати тільки на support@rozetka.zendesk.com
В результаті лист не доходить до потрібного адресата
Приклад листів у боксі https://baza.cn.ua/admin/shop/report/event/?evtype=&direction=&sourceid=... =&subject=&content=620159&durationfrom=&durationto=&line=&filtercontactid%5B%5D=3&page=&mailbox=
1. Як можна зробити так що б з боксу йшов лист на правильну пошту з префіксом?
2. За листами з розетки бокс не затягує вкладення
Ось завдання у боксі https://baza.cn.ua/admin/customorder/issue/35447/edit/
Створено на основі подію парсера
У пошті є вкладення, але в боксі немає, чому?

[file]
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:


Купріян Владислав Валерійович написав:
1. Як можна зробити так що б з боксу йшов лист на правильну пошту з префіксом?

Єдиний варіант, який можу запропонувати - це зробити налаштування в інтеграцію з IMAP, щоб відправником листа брало не з заголовка From, а із заголовка Reply-To. Тоді у події у відправнику буде потрібна пошта. Таке доопрацювання займе 2 години.

Купріян Владислав Валерійович написав:
2. За листами з розетки бокс не затягує вкладення
Ось завдання у боксі https://baza.cn.ua/admin/customorder/issue/35447/edit/
Створено на основі подію парсера
У пошті є вкладення, але в боксі немає, чому?

Для відповіді на це питання необхідно тестування парсингу конкретного листа в ручному режимі.
Дане тестування буде проведено протягом декількох днів, після чого вам буде надано відповідь.
18.02.2021, 16:10
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Куприян Владислав Валерьевич
Baza.cn.ua / Integrator (FOP Kupriyan)

Тиндик Максим Вадимович
Адміністратор писав/ла:
Єдиний варіант, який можу запропонувати - це зробити налаштування в інтеграцію з IMAP, щоб відправником листа брало не з заголовка From, а із заголовка Reply-To. Тоді у події у відправнику буде потрібна пошта. Таке доопрацювання займе 2 години.

Шкода, виходить зараз використовувати OneBox як повноцінну поштовику неможливо
А якщо робити доопрацювання, то припускаю, що тому можуть початися проблеми з іншими листами.

Тиндик Максим Вадимович
Адміністратор писав/ла:
Для відповіді на це питання необхідно тестування парсингу конкретного листа в ручному режимі.
Дане тестування буде проведено протягом декількох днів, після чого вам буде надано відповідь.

Ок, чекаю тестування
Прошу помітити, що майже всі листи з розетки, а може і всі, в які є вкладення, по них вкладення не заходять у бокс, тобто це не проблема одного листа
18.02.2021, 16:55
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Купріян Владислав Валерійович написав:
Прошу помітити, що майже всі листи з розетки, а може і всі, в які є вкладення, по них вкладення не заходять у бокс, тобто це не проблема одного листа

Не по всіх - є приклад події, де є вкладення https://baza.cn.ua/admin/shop/event/44720/
Але я побачив ту ж проблему, що була раніше в подібній темі - у вас деякі папки /media/ мають групу з-під root - це означає, що в ручному режимі запускався крон з-під root. І цю проблему не виправлено.
Я пам'ятаю, що ви вказували про те, що нібито "наші недосвідчені співробітники це зробили" - на відміну від вас - у наших "недосвідчених співробітників" немає доступів SSH до серверів клієнтів, у всіх інших - чітко з-під користувача, за якими працює OneBox.
І одразу попереджаю - "кидатися палицями" один в одного "хто винен" ми не будемо. Принаймні я не на це реагуватиму.
Якщо 2 варіанти рішення:
1. Ви змінюєте власника та групу на вкладені папки у папці (на ті, під якими працює onebox) /media/засобами системного адміністратора, який обслуговує ваш сервер
2. Ми надамо вам рішення засобами нашого штатного системного адміністратора – це буде за вартістю 1 годину доопрацювання.
PS: "скажіть що зробити - я сам зроблю" - це також практично надання рішення.
18.02.2021, 19:24
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Куприян Владислав Валерьевич
Baza.cn.ua / Integrator (FOP Kupriyan)

Тиндик Максим Вадимович
Адміністратор писав/ла:
Не по всіх - є приклад події, де є вкладення https://baza.cn.ua/admin/shop/event/44720/

1. Та не по всіх, картинки (скриншоти) заходять у бокс, а ось файли екселю не заходять, чому так виходить і чому це виходить лише по суті від одного користувача (Rozetka support@rozetka.zendesk.com)?
2. Я правильно розумію, що потрібно написати команду приблизно такого виду "sudo chown -R user:group /media/"?
19.02.2021, 08:20
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Купріян Владислав Валерійович написав:
1. Та не по всіх, картинки (скриншоти) заходять у бокс, а ось файли екселю не заходять, чому так виходить і чому це виходить лише по суті від одного користувача (Rozetka support@rozetka.zendesk.com)?

не факт що це тільки з 1м користувачем, раніше спостерігалася проблема і з іншими

Купріян Владислав Валерійович написав:
2. Я правильно розумію, що потрібно написати команду приблизно такого виду "sudo chown -R user:group /media/"?

я не консультуватиму які команди необхідно виконати з простої причини - щоб потім за це не нести відповідальності у випадку, якщо хтось зробить щось не так.
Єдине, що можу сказати - напрямок думки вірний.
19.02.2021, 10:52
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар