1b.app
Скопійоване посилання -

OS: Як побачити/налаштувати потрібні сторінки та поставити на них сповіщення?

Раніше, в меню я або будь-який інший користувач, міг вивести потрібні йому сторінки/посилання та включити повідомлення. Як зараз це зробити і де вони виводяться?
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

є додаток Links воно вирішить ваше питання
тільки без повідомлень, ми від цього відмовилися і повертати не будемо
17.07.2021, 19:06
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Устименко Ігор
OneBox production написав:
ми від цього відмовилися і повертати не будемо

Дуже шкода, що повідомлення на значку це дуже зручно.
17.07.2021, 19:29
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Устименко Ігор
тільки без повідомлень, ми від цього відмовилися і повертати не будемо

Дуже шкода! Просто є повідомлення, які важливі, а є які можуть почекати. Наприклад: у менеджера (він же продавець) надійшло 1 повідомлення про нове замовлення (це найвищий пріоритет) і після нього надходили повідомлення з листування в інших Завданнях (вони зараз особливо не потрібні). А через те, що менеджер поки догортав до повідомлення про замовлення - це замовлення може бути не актуальним.
17.07.2021, 20:03
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Юрченко Роман Сергійович написав:

Устименко Ігор
тільки без повідомлень, ми від цього відмовилися і повертати не будемо

Дуже шкода! Просто є повідомлення, які важливі, а є які можуть почекати. Наприклад: у менеджера (він же продавець) надійшло 1 повідомлення про нове замовлення (це найвищий пріоритет) і після нього надходили повідомлення з листування в інших Завданнях (вони зараз особливо не потрібні). А через те, що менеджер поки догортав до повідомлення про замовлення - це замовлення може бути не актуальним.

я думаю що не варто вимагати все і зараз
швидше за все це з'явиться пізніше
18.07.2021, 19:01
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Устименко Ігор
OneBox production написав:
я думаю що не варто вимагати все і зараз
швидше за все це з'явиться пізніше

Ігоре, підкажіть, як мені тоді бути? У мене 40% боксу не працює або працює через "Ж" через переход на OS та зміну дизайну.
У мене завтра виходить персонал на роботу, а я не знаю, що їм сказати. Єдине, що можу їм повідомити: я сам не знаю, як користуватися Боксом, оскільки все, що ми раніше робили - цього немає і навряд чи буде.
Я так само, як і ви, не горю бажання просиджувати вихідні на форумі в листуванні і з надією про те, що може хоч щось виправлять з того, що я написав, щоб завтра всі могли працювати.
18.07.2021, 19:15
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Юрченко Роман Сергійович написав:

Устименко Ігор
OneBox production написав:
я думаю що не варто вимагати все і зараз
швидше за все це з'явиться пізніше

Ігоре, підкажіть, як мені тоді бути? У мене 40% боксу не працює або працює через "Ж" через переход на OS та зміну дизайну.
У мене завтра виходить персонал на роботу, а я не знаю, що їм сказати. Єдине, що можу їм повідомити: я сам не знаю, як користуватися Боксом, оскільки все, що ми раніше робили - цього немає і навряд чи буде.
Я так само, як і ви, не горю бажання просиджувати вихідні на форумі в листуванні і з надією про те, що може хоч щось виправлять з того, що я написав, щоб завтра всі могли працювати.

я вас не розумію . Ми скрізь стверджуємо, що це нова система і що там все по іншому і нове ядро і що там не буде старих доробок, які не логічні або зайві і т.д., а тепер ви посилаєтеся, що все не так як було.
У вас була демка, ви бачили що все змінилося, я не розумію вашої позиції, ви оновилися навіщо тоді?
давайте ми вас відкотимо на mvp на п'ятничний день і більше не повертатимемося до цього питання. Працюйте там скільки завгодно, тільки ви самі розумієте, що mvp залишиться без розвитку.
з приводу 40% – я не згоден. У нас вже є 20+ клієнтів, які використовують новий OS і бойовому режимі і спокійно працюють . В основному проблеми тільки з тими, хто переходимо з mvp тому що скаржаться "А ось тут було ось так а тепер інакше." А все тому, що ви просто звикли і не бачите інших плюсок і не хочете переучуватися
19.07.2021, 10:59
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар