1b.app
Скопійоване посилання -

Посилання у картці продукту

Добридень!
У картці продукту є поле "Посилання на сайт виробника".
Як зробити, щоб це поле було клікабельним як посилання (зараз це звичайний текст) https://prnt.sc/uun6zk ?
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Доброго дня, якщо без доопрацювання - спробуйте в автоматизації продукту скопіювати це поле в допполі продукту, тоді воно за ідеєю може стати клікабельним.
Якщо у вигляді доопрацювання, можна зробити іконку праворуч від даного поля "перейти" по кліку на яку ви перейдете за вказаним посиланням. Займе 1год.
07.10.2020, 12:52
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Бодяко Дмитро Співробітник написав:
спробуйте в автоматизації продукту скопіювати це поле в допполі продукту, тоді воно може стати клікабельним.

Якою дією це можна зробити?
07.10.2020, 13:35
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

"Порахувати значення за формулою і записати у вказане поле" з формулою "[siteurl]" та галочкою "Не робити розрахунок за формулою, а просто замінити змінні."
07.10.2020, 13:40
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

І знову ж таки – де логіка?
Поле, встановлене в боксі, називається "Посилання на сайт виробника", але як посилання не працює!
Чому потрібно щось вигадувати чи платити за доопрацювання того, що й так уже має працювати?
07.10.2020, 13:44
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

А ні, там немає такої змінної. Тобто не вийде цією дією, змінну потрібно знову ж таки доопрацьовувати. Легше просто доопрацювати те, що я в першому повідомленні писав
07.10.2020, 13:44
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Торбін Олена
Клієнт писав/ла:
І знову ж - де логіка? Поле, встановлене в боксі, називається "Посилання на сайт виробника", але при цьому як посилання не працює!

Я можу мільйон подібних повідомлень написати з приводу будь-якого софту
07.10.2020, 13:46
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Бодяко Дмитро Співробітник написав:
А ні, там немає такої змінної. Тобто не вийде цією дією, змінну потрібно знову ж таки доопрацьовувати. Легше просто доопрацювати те, що я в першому повідомленні писав

Так, не працює (
Платити за доопрацювання не будемо.
07.10.2020, 13:52
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

переходьте на хмару, там подібні речі будуть робити безкоштовно по 1-2 штук на місяць.
07.10.2020, 13:56
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Подібні речі повинні виправлятися безкоштовно та у коробковій версії. Так як це не наша "хотілка", це стандартний функціонал, який, на жаль, не працює належним чином. Але, очевидно, в тому і фішка, щоб залишати такі ось "зачіпки", а потім брати з клієнтів гроші за доопрацювання того, за що вже одного разу сплачено при покупці боксу: "Це не баг - це логіка системи така"...
07.10.2020, 16:45
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

це суто ваші домисли, спеціально нічого подібного ніхто не робить.
07.10.2020, 17:02
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар