1b.app
Скопійоване посилання -

Не відображає кнопки копіювання файлу

У попередній версії OneBox ми робили допрацювання.
У блоці "Файл" (Вкладені файли) була можливість копіювати картинку, яку ми перетягували у процес. Для того щоб надалі вставити як візуал до товару.
У OneBox Os немає такої кнопки.
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Доброго дня, не всі доробки з mvp автоматично переносяться у os. Можна перенести вручну, займе близько години
12.05.2022, 12:28
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


anonymous hamster
OneBox production написав:
Доброго дня, не всі доробки з mvp автоматично переносяться у os. Можна перенести вручну, займе близько години

Негативно ставлюся до такої ситуації.
Тому що сплативши вже це допрацювання, а при переході на нову ОС потрібно повторно оплачувати.
Таким чином я не можу бути впевнений, що при інвестуванні в нові допрацювання, мені не доведеться оплачувати їх знову, тому що ВанБокс внесе ще якісь зміни.
Я готовий інвестувати тільки якщо цей процес покращується, і оптимізує процеси у моїй компанії.
Виходити ВанБокс поставивши клієнтів перед вибором:
- Або залишаєтеся на старій системі, яку не підтримуємо і ваші проблеми що там не буде працювати
- Або переходьте на нову, платіть повторно за саму систему і за допрацювання за які вже платили
20.07.2022, 11:37
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар