1b.app
Скопійоване посилання -

вивантаження товару на Kasta та імпорт замовлень

Нужна выгрузка товара на Kasta ?
Есть необходимость импорта заказов при работе с Kasta ?
Наши интеграторы помогут с настройкой и решением всех вопросов! Посмотреть список интеграторов
Доброго дня , прошу налаштувати експорт товарів та залишків та імпорт замовлень
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Якщо ви бажаєте щоб налаштували за вас - то звертайтесь до інтеграторів https://crm-onebox.com/ru/partner/search/?tags[]=Системний%20інтегратор%20OneBox
14.03.2021, 09:54
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

додаток з маркету та дія раз на годину по експорту в json я підключив але вони не вирішують описані вище проблеми, доробкою тепер займаються інтегратори?

Устименко Ігор
OneBox CTO написав:
Якщо ви бажаєте щоб налаштували за вас - то звертайтесь до інтеграторів https://crm-onebox.com/ru/partner/search/?tags[]=Системний%20інтегратор%20OneBox
14.03.2021, 10:27
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


antip
Клієнт писав/ла:
додаток з маркету та дія раз на годину по експорту в json я підключив але вони не вирішують описані вище проблеми, доробкою тепер займаються інтегратори?

а яку проблему ви описали? я не бачу її. Перечитайте опис вашого завдання
14.03.2021, 11:46
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Устименко Ігор
OneBox CTO написав:
налаштувати експорт товарів та залишків та імпорт замовлень

налаштувати експорт нових товарів та синхронізацію їх наявності та імпорт замовлень (товари повинні підтягуватися з розмірами)
14.03.2021, 11:59
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


antip
Клієнт писав/ла:

Устименко Ігор
OneBox CTO написав:
налаштувати експорт товарів та залишків та імпорт замовлень

налаштувати експорт нових товарів та синхронізацію їх наявності та імпорт замовлень (товари повинні підтягуватися з розмірами)

ви мене не чуєте
ще раз:
1. якщо ви хочете, що налаштовували за вас - це до інтеграторів
2. якщо ви налаштували і у вас щось не працює або ви хочете щось доопрацювати до того, що є, то складайте список ми відповімо
14.03.2021, 12:22
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Устименко Ігор
OneBox CTO написав:

antip
Клієнт писав/ла:

Устименко Ігор
OneBox CTO написав:
налаштувати експорт товарів та залишків та імпорт замовлень

налаштувати експорт нових товарів та синхронізацію їх наявності та імпорт замовлень (товари повинні підтягуватися з розмірами)

ви мене не чуєте
ще раз:
1. якщо ви хочете, що налаштовували за вас - це до інтеграторів
2. якщо ви налаштували і у вас щось не працює або ви хочете щось доопрацювати до того, що є, то складайте список ми відповімо

у мене справа в тому що теж складається враження що ви не чуєте мене,
тому що я та сказав вище "додаток з маркету та дія раз на годину по експорту у json я підключив але вони не вирішують описані вище проблеми"
у вас є ще щось за базовим функціоналом, що я не налаштував для того, щоб "налаштувати експорт нових товарів і синхронізацію їх наявності та імпорт замовлень (товари повинні підтягуватися з розмірами)"
якщо так, то уточніть будь ласка, що саме мені ще варто підключити в такому випадку, дякую за відповідь!
14.03.2021, 12:28
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


antip
Клієнт писав/ла:

Устименко Ігор
OneBox CTO написав:

antip
Клієнт писав/ла:

Устименко Ігор
OneBox CTO написав:
налаштувати експорт товарів та залишків та імпорт замовлень

налаштувати експорт нових товарів та синхронізацію їх наявності та імпорт замовлень (товари повинні підтягуватися з розмірами)

ви мене не чуєте
ще раз:
1. якщо ви хочете, що налаштовували за вас - це до інтеграторів
2. якщо ви налаштували і у вас щось не працює або ви хочете щось доопрацювати до того, що є, то складайте список ми відповімо

у мене справа в тому що теж складається враження що ви не чуєте мене,
тому що я та сказав вище "додаток з маркету та дія раз на годину по експорту у json я підключив але вони не вирішують описані вище проблеми"
у вас є ще щось за базовим функціоналом, що я не налаштував для того, щоб "налаштувати експорт нових товарів і синхронізацію їх наявності та імпорт замовлень (товари повинні підтягуватися з розмірами)"
якщо так, то уточніть будь ласка, що саме мені ще варто підключити в такому випадку, дякую за відповідь!

Ви спочатку пишіть "налаштуйте" -> я вас і відправив до інтеграторів щоб налаштовували
ви ж не написали мені потрібне доопрацювання імпорту замовлень та вивантаження товарів
якщо вам потрібно доопрацювати це вивантаження та завантаження то 16ч
14.03.2021, 17:08
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Устименко Ігор
OneBox CTO написав:

antip
Клієнт писав/ла:

Устименко Ігор
OneBox CTO написав:

antip
Клієнт писав/ла:

Устименко Ігор
OneBox CTO написав:
налаштувати експорт товарів та залишків та імпорт замовлень

налаштувати експорт нових товарів та синхронізацію їх наявності та імпорт замовлень (товари повинні підтягуватися з розмірами)

ви мене не чуєте
ще раз:
1. якщо ви хочете, що налаштовували за вас - це до інтеграторів
2. якщо ви налаштували і у вас щось не працює або ви хочете щось доопрацювати до того, що є, то складайте список ми відповімо

у мене справа в тому що теж складається враження що ви не чуєте мене,
тому що я та сказав вище "додаток з маркету та дія раз на годину по експорту у json я підключив але вони не вирішують описані вище проблеми"
у вас є ще щось за базовим функціоналом, що я не налаштував для того, щоб "налаштувати експорт нових товарів і синхронізацію їх наявності та імпорт замовлень (товари повинні підтягуватися з розмірами)"
якщо так, то уточніть будь ласка, що саме мені ще варто підключити в такому випадку, дякую за відповідь!

Ви спочатку пишіть "налаштуйте" -> я вас і відправив до інтеграторів щоб налаштовували
ви ж не написали мені потрібне доопрацювання імпорту замовлень та вивантаження товарів
якщо вам потрібно доопрацювати це вивантаження та завантаження то 16ч

дякую за відповідь - думаємо
15.03.2021, 17:42
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар