1b.app
Скопійоване посилання -
Интересует интеграция системы с rozetka ?
У нас есть готовый компонент который доступен для установки бесплатно!

Приложение позволяет синхронизировать ваш OneBox с маркеплейсом Rozetka. Заказы с Rozetka будут импортироваться. Доступна выгрузка и загрузка продуктов в обе стороны. Также есть функции импорта способов доставки и оплаты в процессах, импорт/экспорт номера товарно-транспортной накладной. Возможен экспорт статуса процесса. Посмотреть компонент
Добрий день
Rozetka змінює свій API підкажіть, де і як його можна змінити в CRM onebox?
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Доброго дня, якщо ви про нове посилання на api то ми його вже вставили близько місяця тому.
20.01.2021, 15:23
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Доброго дня, та саме про неї, вчора просто надійшов черговий лист від розетки, в якому говорилося, що нібито досі не внесені зміни до срм.
Спасибі за відповідь.
21.01.2021, 08:49
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Можливо, саме на вашому боксі змін ще не було, наскільки я бачу він давно не оновлювався. Оновивши вашу систему, ви можете уточнити завтра біля розетки, чи все окей зараз?
21.01.2021, 10:28
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Доброго дня Дмитро. Прошу пояснити - як оновлюється система? У нас викуплені ліцензії та система повинна оновлюватися автоматично – чому вона не оновлювалася довгий час?
21.01.2021, 10:46
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

на вашому боксі видалено файл autoupdate.sh, який відповідає за автооновлення
21.01.2021, 10:48
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Ми його точно не видаляли. Як це сталося і чи станеться знову?
21.01.2021, 10:51
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

на жаль я не можу сказати вам хто, коли і навіщо видалив цей файл. Якщо ви хочете я можу його відновити, у такому випадку ваша система отримуватиме оновлення щодня.
21.01.2021, 10:52
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Ну звісно, відновіть, будь ласка і захистіть від видалення
21.01.2021, 12:27
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар