1b.app
Скопійоване посилання -

Інтеграція з F.ua

Чи є готовий додаток для роботи з F.ua чи хоча б для створення xml файлу в заданій структурі?
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Добрий день. Наскільки я знаю нічого подібного немає, але якщо вам це необхідно можна протягом кількох тижнів викотити таку платну програму. Наскільки вам цікава платна програма, яка буде вивантажувати xml для f.ua?
15.02.2022, 16:42
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Поки що на етапі оцінки. Нам окрім xml було б цікаво й замовлення отримувати від них у ванбокс. Тобто скоріше йдеться про повну інтеграцію
15.02.2022, 18:24
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Суханіцький Андрій ВАНБОКС КОРП
OneBox Corp - Інтегратор
Іменна ліцензія

Новосильний Віктор писав/ла:
Чи є готовий додаток для роботи з F.ua чи хоча б для створення xml файлу в заданій структурі?

Експорт такого файлу, як у них у документації https://f.ua/pricelists_specs_xml.html можна налаштувати і зараз, з деякими нюансами, але все ж таки можна за допомогою універсального експорту в xml
16.02.2022, 11:34
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Скільки буде коштувати налаштування?
16.02.2022, 16:35
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Суханіцький Андрій ВАНБОКС КОРП
OneBox Corp - Інтегратор
Іменна ліцензія

Новосильний Віктор писав/ла:
Скільки буде коштувати налаштування?

Безпосередньо налаштувати файл займе 2-3 години, але це без урахування додаткових обговорень та уточнень, лише налаштувати файл. Думаю, що бажано доопрацювати ще заміну символів бо файл буде формуватися не валідний.
Також бажано з цього списку визначити поля, які вам потрібні. Може бути така ситуація, що поля у вас немає, але його потрібно вивантажувати і доведеться додавати і думати, звідки брати значення.
16.02.2022, 17:01
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар