1b.app
Скопійоване посилання -

Товари вивантажуються не до тієї категорії

Прошу допомоги у вирішенні питання: Товари вивантажуються в СРМ із 2-х інтернет магазинів CMS Simpla та Opencart. Товари в цих магазинах абсолютно різні, але через те, що в інтернет магазинах дублюються id категорій, то товари вивантажуються не в свої категорії. Використання linkkey при імпорті категорій із Opencart не допомогло.
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Ось один із товарів для прикладу з невірною категорією
27.05.2021, 10:46
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


А яка вам потрібна логіка спільна для двох інтеграцій? Щоб кожна інтеграція мала свої категорії або за назвою щоб 1 з інтеграцій шукала?
28.05.2021, 14:51
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тиндик Максим Вадимович писав/ла:
А яка вам потрібна логіка спільна для двох інтеграцій? Щоб кожна інтеграція мала свої категорії або за назвою, щоб 1 з інтеграцій шукала?

Мені треба щоб кожен товар потрапляв у свою категорію, т.к. Тепер автоінструмент вивантажується в категорію дитячі іграшки і навпаки. Думаю, що пошук категорії за назвою цілком підійде.
31.05.2021, 09:44
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Я бачу у вас виходить і по дереву категорії дублюються створені категорії https://onebox.leokor.com.ua/admin/shop/category/manage/ ?
Чи потрібно реалізувати в обох діях імпорту пошук за назвою як при створенні категорії, так і при додаванні товару в категорію, чи не так?
31.05.2021, 13:58
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тиндик Максим Вадимович писав/ла:
Я бачу у вас виходить і по дереву категорії дублюються створені категорії https://onebox.leokor.com.ua/admin/shop/category/manage/ ?
Чи потрібно реалізувати в обох діях імпорту пошук за назвою як при створенні категорії, так і при додаванні товару в категорію, чи не так?

Так, щоб при імпорті продуктів не було прив'язки до ID категорії, а пошук категорії відбувався за назвою.
31.05.2021, 14:24
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

1. Зробити налаштування пошук категорій за назвою у дії "Імпорт товарів та категорій з Simpla" та переробити логіку пошуку категорії/категорії продукту - займе 2 години
2. Зробити налаштування пошуку категорій за назвою у дії "Імпорт продуктів з Opencart" та переробити логіку пошуку категорії/категорії продукту - займе 2 години
Разом на обидві дії: 4 години
Виставити рахунок?
31.05.2021, 14:44
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар