1b.app
Скопійоване посилання -

БАГ дії "Експортувати товари в Хорошоп". Не передається додатковий статус

Помітив баг у дії "Експортувати товари до Хорошопа". Повинен передаватися статус "Предзамовлення", а передається "Немає". Фото з налаштуваннями нижче.

Чи можна попросити виправити? Заздалегідь вдячний.

Ось товар у Боксі https://our-store.com.ua/app/product/29512/edit/?tabid=11

Ось товар на сайті https://todli.ua/miasni-lasoshchi-dlia-sobak-chewies-fleischstreifen-pferd-maxi-...
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:

Ви не запустили перерахунок цін і наявності, постачальник не вважається постачальником продукту (не підсвічується синім кольором), відповідно товар вважається не в наявності у постачальника. Можна зробити, щоб дивитися безпосередньо в полі продукту, а не на значення у вибраного постачальника, займе 1год у вигляді налаштування.
ps що дає слово "БАГ" великими літерами в описі задачі? Ви думаєте що Вашу тему в такому разі швидше подивляться або Ви на 100% знаєте технічне завдання за яким писався функціонал що можете стверджувати що він працює не відповідно до цих. завданням?
08.02.2024, 13:09
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Добридень!

Відділ турбот
OneBox production написав:
Ви не запустили перерахунок цін і наявності, постачальник не вважається постачальником продукту (не підсвічується синім кольором), відповідно товар вважається не в наявності у постачальника.

Я спеціально відключив галочку "Перераховувати наявність з постачальниками та складами", щоб не було перерахунку, тому що якщо я її увімкну - система автоматично включить "Продукт у наявності" (https://prnt.sc/Htv3aEgsmMOc).

Відділ турбот
OneBox production написав:
Можна зробити, щоб дивитися безпосередньо в полі продукту, а не на значення у вибраного постачальника, займе 1год у вигляді налаштування.

Правильно я зрозумів Вашу пропозицію: після включення даного налаштування для передачі нового статусу наявності "Предзамовлення" у картки продукту мають бути такі налаштування - https://prnt.sc/bFyFaIAotmkP

Відділ турбот
OneBox production написав:
ps що дає слово "БАГ" великими літерами в описі задачі?

Подивився як інші називає тему запитів і використав такий самий формат.

Відділ турбот
OneBox production написав:
Ви думаєте, що Вашу тему в такому разі швидше подивляться

Ні, про це я не думав, оскільки за стільки років роботи я знаю середні терміни реагування на запит та виконання доопрацювань.

Відділ турбот
OneBox production написав:
Ви на 100% знаєте технічне завдання за яким писався функціонал що можете стверджувати що він працює не відповідно до цих. завданням?
Відзначити відповідь як правильну

Просто інші ж статуси передавалися, тому на ту хвилину коли я писав запит, я був впевнений, що це саме проблема системи, а не щось інше.
08.02.2024, 13:31
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Юрченко Роман Сергійович написав:
Правильно я зрозумів Вашу пропозицію: після включення даного налаштування для передачі нового статусу наявності "Предзамовлення" у картки продукту мають бути такі налаштування - https://prnt.sc/bFyFaIAotmkP

ні, Вам додатково нічого не потрібно буде включати та перераховувати ціну. Якщо зробимо налаштування - дивитиметься просто в полі в самому товарі і все і не лізтиме в постачальника. А це поле ви вже самі якось редагуватимете або перерахунком або вручну - як зручніше.

Юрченко Роман Сергійович написав:
Подивився як інші називає тему запитів і використав такий самий формат.

не завжди з інших варто брати приклад)

Юрченко Роман Сергійович написав:
Просто інші ж статуси передавалися, тому на ту хвилину коли я писав запит, я був впевнений, що це саме проблема системи, а не щось інше.

Ну як бачите це не так, просто дивиться саме у обраного постачальника, а не в полі в картці товару.
08.02.2024, 13:35
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Відділ турбот
OneBox production написав:
ні, Вам додатково нічого не потрібно буде включати та перераховувати ціну. Якщо зробимо налаштування - дивитиметься просто в полі в самому товарі і все і не лізтиме в постачальника. А це поле ви вже самі якось редагуватимете або перерахунком або вручну - як зручніше.

Важко поки собі це уявити, тому до кінця не можу зрозуміти.
Напевно виставляйте рахунок, я оплачу його сьогодні, а там уже тестуватиму.

Відділ турбот
OneBox production написав:
не завжди з інших варто брати приклад)

Ок)

Відділ турбот
OneBox production написав:
Ну як бачите це не так, просто дивиться саме у обраного постачальника, а не в полі в картці товару.

Зрозумів)
08.02.2024, 13:42
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Відділ турбот
OneBox production написав:
ні, Вам додатково нічого не потрібно буде включати та перераховувати ціну. Якщо зробимо налаштування - дивитиметься просто в полі в самому товарі і все і не лізтиме в постачальника. А це поле ви вже будете самі якось редагувати чи перерахунком чи вручну – як зручніше.

Добридень!
Підкажіть, будь ласка, коли плануєте виконати дане доопрацювання?
11.03.2024, 14:00
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Добридень. Налаштування у дії
Для галочки Положення налаштування продукту "В наявності у постачальника" дивитись у відповідне поле продукту, а не в картку постачальника
11.03.2024, 21:20
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар