1b.app
Скопійоване посилання -

Доробка за додатком Хорошоп (категорії та фільтри)

Хлопці, прошу прорахувати доопрацювання за додатком Хорошоп, а саме:

1) У дії "Експортувати товари в Хорошоп" потрібно категорії продукту брати із додаткового поля продукту. Це поле я планую заповнювати через заздалегідь створений довідник.

2) У дії "Експортувати товари в Хорошоп" зробити можливість вибору експорту потрібних фільтрів, тобто, якщо в полі нічого не вибрано - вивантажуються всі фільтри, якщо вибрані - тоді вивантажуються тільки ті, що вибрані (Дивіться картинку Screenshot_11)
Оригінальне питання доступне на версії: ru

Відповіді:



Устименко Ігор
OneBox production написав:
4рік

Виставляйте рахунок
24.07.2023, 14:25
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Юрченко Роман Сергійович написав:
1) У дії "Експортувати товари в Хорошоп" потрібно категорії продукту брати із додаткового поля продукту. Це поле я планую заповнювати через заздалегідь створений довідник.

Добридень.
Уточніть, будь ласка, чи є створений довідник і приклад продукту із заповненими категоріями з довідника?
Необхідно для точної реалізації згідно вашого налаштування
07.08.2023, 14:10
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Юрченко Роман Сергійович написав:
1) У дії "Експортувати товари в Хорошоп" потрібно категорії продукту брати із додаткового поля продукту. Це поле я планую заповнювати через заздалегідь створений довідник.

1. За основною категорією:
- Доступний вибір доп.поля продукту, з якого вивантажувати категорію
- доступна вказівка ​​назва поля довідника, з якого взяти значення категорії, що передається (тобто якщо в полі зберігається найменування, а потрібно з довідника взяти з потрібного запису наприклад ідентифікатор)
- доступний вибору типу переданого значення категорії - шлях або ідентифікатор
2. За додатковими категоріями – все аналогічно, тільки поле очікується мультисписок.

2) У дії "Експортувати товари в Хорошоп" зробити можливість вибору експорту потрібних фільтрів, тобто, якщо в полі нічого не вибрано - вивантажуються всі фільтри, якщо вибрані - тоді вивантажуються тільки ті, що вибрані (Дивіться картинку Screenshot_11)

Допрацьовано налаштування "Експортувати лише зазначені фільтри" - доступні до вибору лише фільтр-характеристики з технічними ключами.
Рекомендую вам після налаштування дії перевірити коректність роботи на обмеженій кількості продуктів.
07.08.2023, 14:29
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Тиндик Максим Вадимович
OneBox production написав:
Добридень.
Уточніть будь ласка - чи є створений довідник та приклад продукту із заповненими категоріями з довідника?
Необхідно для точної реалізації згідно вашого налаштування

Добридень!
Зараз у нас ще немає магазину на добре, тільки готуємося до його покупки. Просто заздалегідь готуємо продукти та Бокс до нього.
Як варіант, ось приклад реального товару - https://our-store.com.ua/app/product/27869/edit/?tabid=21 (посилання якраз веде на вкладку з налаштуваннями Хорошоп) який ми вже підготували до вивантаження та там є додаткове поле "Категорія Хорошоп".
07.08.2023, 16:17
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Максиме, не розкривається дія з налаштуваннями. Можете виправити?
07.08.2023, 16:21
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Юрченко Роман Сергійович написав:
Максиме, не розкривається дія з налаштуваннями. Можете виправити?

+

Юрченко Роман Сергійович написав:
Добридень!
Зараз у нас ще немає магазину на добре, тільки готуємося до його покупки. Просто заздалегідь готуємо продукти та Бокс до нього.
Як варіант, ось приклад реального товару - https://our-store.com.ua/app/product/27869/edit/?tabid=21 (посилання якраз веде на вкладку з налаштуваннями Хорошоп) який ми вже підготували до вивантаження та там є додаткове поле "Категорія Хорошоп".

зараз там значення "Товари для собак" - якщо на Хорошопі є такий самий ШЛЯХ категорій - це спрацює
інакше там має бути або шлях, або окрема колонка з шляхом або ідентифікатором категорії на добре - бо він нічого іншого не приймає
07.08.2023, 16:29
Оригінальний коментар доступний на версії: ru



Тиндик Максим Вадимович

OneBox production написав:

зараз там значення "Товари для собак" - якщо на Хорошопі є такий самий ШЛЯХ категорій - це спрацює

інакше там має бути або шлях, або окрема колонка з шляхом або ідентифікатором категорії на добре - бо він нічого іншого не приймає



Так, у мене є підозри, що Хорошоп може попросити додаткові дані, а не тільки назву категорії, для цього (у разі потреби) у довідник з категоріями (https://our-store.com.ua/app/customobject/directory/44 / - картинка Screenshot_14.jpg) додати поле ідентифікатора цієї категорії та додавати його ще в одне додаткове поле продукту.

Зараз цей же товар вивантажується на Розетку і логіка там така сама, як я хочу реалізувати для Хорошопа (дивіться картинку Screenshot_15).
07.08.2023, 16:40
Оригінальний коментар доступний на версії: ru


Юрченко Роман Сергійович написав:
Так, у мене є підозри, що Хорошоп може попросити додаткові дані, а не тільки назву категорії, для цього (у разі потреби) у довідник з категоріями (https://our-store.com.ua/app/customobject/directory/44 / - картинка Screenshot_14.jpg) додати поле ідентифікатора цієї категорії та додавати його ще в одне додаткове поле продукту.

я зробив вам інструмент для цього, опис вище та налаштування в дії
07.08.2023, 16:45
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар