1b.app
Скопійоване посилання -

Не правильно імпортує процеси

Відповіді:

Сусяк Ігор
Integrator.com.ua
Іменна ліцензія
Владислав,
думаю, ви припустили, що у вас є #483 замовлення, то наступне має бути #484.
Але Бокс за замовчуванням працює так, що ІД створюється по порядку для всіх процесів системи. Тобто у вашому випадку означає, що #484, #485 і #486 - це створені якісь інші процеси за ту годину, наприклад, Замовлення, Постачання, Завдання, ін.
якщо вам потрібно окремий порядок номерів тільки для замовлень, які приходять із Хорошоп - потрібно це окремо налаштувати.
01.11.2022, 14:22
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Підтягнула ті три процеси що не підтягнулися вчора. Можливо у вас вчора ввечері не працювала автоматизація або апі не віддавало необхідні процеси. На даний момент все працює?
01.11.2022, 17:59
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Нажаль ні
Я розумію про нумерацію OneBox. Але добре також створює свій номер, який видно в картці OneBox.
Але також я бачу замовлення, що приходять на сайті, але вони не підтягуються в CRM
Але вчора воно пропустило кілька замовлень і побачивши, що після вашого втручання імпортувалися, крім одного.
Сьогодні ситуація аналогічна:
Імпортувалося замовлення 483 і 487, між ними припустилися. Але ось тільки що підтягнуло знову.
01.11.2022, 21:09
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Підкажіть проблему ще актуальну?
02.11.2022, 13:13
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Так, актуально
стабільно пропускає замовлення :(
03.11.2022, 18:44
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Наразі не підтягнуло процес з добреп 488, 485, 477
03.11.2022, 18:52
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

У вас помилка в налаштуванні шаблону повідомлення, що відправляється в телеграм https://matcher.1b.app/admin/shop/workflowstatus/69/action/new/
у вас був відсутній закриваючий {|/foreach|} + {|orderpaymentname|} неправильна змінна, у списку змінних вказано {|$orderpaymentname|} або [orderpaymentname] але не те, що у вас вказано
Через це у вас і проблеми, що деякі процеси не приходять з Хорошопа
шаблон повідомлення виправило, має працювати
04.11.2022, 11:08
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Ой, дуже вам вдячний! Буду тестувати ????????
04.11.2022, 17:01
Оригінальний коментар доступний на версії: ru

Будь ласка, приєднуйтесь до діалогу. Якщо вам є що сказати – будь ласка, напишіть коментар. Для входу потрібний мобільний телефон та смс-код для ідентифікації. Увійти та написати коментар